Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.com

Pekné slovo vie potešiť viac ako materálne veci. A nestojí vás to nič. Mne dokáže zlepšiť deň aj jediné milé slovo. Napríklad, keď mi niekto povie, že tá nová kabelka alebo lodičky sú krásne, že mi to dnes pristane. Keď mi drahý povie, že ma miluje alebo keď mi priatelia povedia, že ma radi videli. Prečo si to nehovoríme častejšie? Kedže viem, ako veľmi potešia takéto slová mňa, snažím sa vždy niekomu povedať kompliment, ktorý myslím naozaj vážne. Aj osobe, ktorú nepoznám. Najviac ma mrzí, keď sa my ženy nepodporujeme, a snažíme sa dehonestovať tú druhú. Tie, ktoré majú potrebu sa nad ostatné vyvšovať alebo im uštedriť uštipačnú poznámky by sa mali zamyslieť, ako by padli takéto slová im. Nehovorím teraz o konštruktívnej kritike, ktorá je opodstatnnená a dá sa povedať aj tak, aby neublížila.

Milé slovo dokáže zlepšiť deň. Keď je myslené naozaj pravdivo a nie len tak, lebo od danej osoby niečo potrebujeme.

A čo mi vie ešte zlepšiť deň? Jednoznačne kvety. Je jedno aké, najradšej by som mala doma veľa, veľa kvetov. Keď raz budeme mať veľkú záhradu, bude plná kvetov. Zatiaľ sa však musím uspokojiť aj s vázou alebo takýmto kvetinovým boxom.

Tieto kvety nie sú živé a sama som bola prekvapená, ako kvalitne sú spracované. Každý jeden kvietok je mydlo, ktoré sa dá použiť samostatne. Mydlové kvety sú krásnou dekoráciou a potešia každé oko, nos aj srdce. A k tomu zopár milých slov a je to dokonalé. Mňa si najviac získal ružový box s ktorým skvele ladím, no nie?

Ale aby som potešila niečim aj vás, tak vám prezradím, že o tento fialový od sloth.sk si budete môcť zasúťažiť na mojom instagramovom profile. Určite sledujte môj profil, aby vám súťaž neušla.

Kvety sú prepracované do najmenšieho detailu a na prvý pohľad sa zdajú, ako živé. Nájdete ich v niekoľkých farbách a okrem boxíku si môžete vybrať aj variantu v košíku.

Ak ste sa dostali až sem, veľmi pekne vám ďakujem za prečítanie a budem veľmi rada, ak mi dáte vedieť, aký máte názor na takéto správanie a či aj vy ostatným hovoríte pekné a milé slová. A poznáte takté mydlové kvety?

Odporúčam Vám sledovať aj moju FB stránku, aby vám neunikli žiadne novinky a súťaže. Viac fotiek a súťaže nájdete aj na instagrame @s.dubravova.

Majte pekný zvyšok dňa! S.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here