Autor: Lucija Veselá, nobodyslisten.com

V minulém článku jsem Vám slíbila recenzi na produkty od Havlíka, a jelikož se sliby mají plnit (nejen o Vánocích = vím, že je to šílený klišé, ale hodí se), recenze je tu. Já pro Vás vyzkoušela sadu na problematickou pleť a krém na oční okolí. Takže pojďme na to…

Krásná slečna- sada na problematickou pleť

Sada pro Krásnou slečnu obsahuje:

– Čisticí 1 minutový elixír 200 ml
– Sérum na akné 30 ml
– Maska pařba 30 ml
– Noční krém 30 ml
– Denní i noční krém 30 ml

Tato sada je určena pro znečištěnou, problematickou a mastnou pleť s rozšířenými póry a sklony k tvorbě akné a ekzémů. Takže pro mě jasná volba tenhle “přírodní zázrak” vyzkoušet. Jelikož jsem chtěla dát pleti šanci se dát pořádně do kupy, přestala jsem po letech s používáním make-upu, který jak je známo ucpává póry a nedává tím pádem pleti prostor “dýchat”.

1. krok čištění: čistá pleť je základ všeho, takže ráno a večer bez odmlouvání pěkně vyčistit (odlíčit). Žádný takový, že přijdete pozdě domů a odbudete to jen vlhčeným ubrouskem!

2. krok maska: Tu si samozřejmě nedávám denně, ale jen když se cítím unavená, to si ji pak dám i večer. Necháte 3 minutky působit a opláchnete. (Pokud si ji dáváte ráno tak jako krok jedna na nevyčištěnou pleť!)

3. krok sérum: to si dávám 2x denně přímo na pupínek, nechám chvilku zaschnout a jde se dál…

4. krok krémy: denní + noční u tohohle asi vysvětlovat nemusím. 😀 Ale zmíním aspoň, že nemusíte mít nutně oba dva, protože ten “denní” se jmenuje Denní i noční, ale já to mám zvlášť, prostě pro pořádek. (Jsem horznej pedant, žejo :D)

Závěrem: Každý pleť je jiná, tím pádem potřebuje odlišnou péči. Ta moje je bohužel mastná, se sklony k pupínkům a ještě ke všemu citlivá. Za 25 let jsem vyzkoušela spousty produktů, protože co pomůže jednomu, nemusí bohužel pomoc i Vám. Teď už to budou cca 2 měsíce, co tuhle sadu denně používám, jak jsem zmínila již v úvodu, aby byl výsledek co nejlepší, přestala jsem se líčit. Ještě je třeba říct, že zanícený organismus (a pleť) se musí vyčistit, takže z kraje to šlo všechno na povrch, ale jak víte z mého instagramu (instastories), tak jistě víte, že je má pleť zdravější a “čistější”. Takže já jsem spoko!

Krásná kurtizána- krém na oční okolí

Pečující krém na oční okolí, uleví pleti a minimalizuje vrásky… Tak v první řadě bych měla říct, že se má používat až po 30! (Ale to já nevěděla, takže smůla :D) Proto se vyvarujte všech přípravků proti vráskám jak nejdéle to jen půjde (tím myslím těch chemických), protože jakmile začnete, pleť bude ochabovat, protože se “začne cítít stará”… Ale já si řekla, že když jde o přírodní produkt, tak by to snad mělo bejt ok. Takže používám denně, ráno i večer a pleť je opravdu zářivější. Používá ho i moje mamka, které je 40+, ale u ní musím bohužel konstatovat, že se žádný “velký zázrak” nekoná, protože ty vrásky kolem očí jsou už rozsáhlejší. Každopádně ho používá denně a říká, že se cítí líp… Tak uvidíme, jak se to bude dále vyvíjet. (Mamka používá měsíc)

A co používáte vy?

♥Lucija

@nobodyslisten


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here