LACE-UP BOOTS


Přestávala jsem věřit, že dny můžou být i krásné. Vliv počasí na náladu je občas až neuvěřitelný. Minimum energie, člověku se nechce vůbec nic dělat a navíc nemůže jít ani s dítětem na hřiště nebo se jen projít. Samozřejmě aprílové počasí se nikdy nezmění a rovnou vystřídá všechna roční období, takže když jsem se dívala z okna a viděla sníh, tak jsem myslela, že půjdeme brzy s malým ještě bobovat, ale nač to myslím, naštěstí “ťuk ťuk” je sníh pryč a já doufám, že ho uvidím nejdříve až v prosinci a ještě lépe se ho dočkám na Vánoce.
Brrr, až je mi zima, jen na to myslím, takže se trošku zahřejeme. Když se dalo počasí ještě snést a občas zasvítilo sluníčko, tak jsem vyrazila na jednu z našich plzeňských vyhlídek, kde to je krásné, ale většinou je tam skutečně moc lidí. Vzhledem k počasí se nikomu moc ven asi nechtělo, ale u mě byl opak pravdou. Pořád bych byla někde, nejlépe sama a měla chvilku klid.
Ach ano, klid mi občas dost chybí, moje dítě je na baterky, které se nevybíjejí. Věřte, nebo ne, ale za celou dobu na rodičovské jsem nezažila takový stres. Nemůžeme nikde nic položit, nikde nic nechat a nedej bože, když něco zapomeneš, tak už to nenajdeš. To přeháním, možná, trochu.
Jednou mu manžel půjčil klíče, protože malý rád všechno “odemyká”, i když to neumí, tak se snaží, je to roztomilé. Nicméně ho to přestalo bavit, někde je položil a tatínek odcházel s mými klíči do práce :D. Stále mám pocit, že nám doma něco chybí, ale jelikož si už nevybavím, co to bylo, tak to nebylo důležité.
Oboustranná lepící páska je opravdu dobrá věc 😀 ano jsem žena, ale náhodou to ocenil i můj muž. Psala jsem už jednou, možná víckrát, že malý leze do ledničky a mně už to skutečně lezlo na nervy, že jsem vzala oboustrannou lepenku a prostě to přilepila. Upřímně jsem trochu váhala, zda něco nezničíme. Ale víte co? Ono to funguje a perfektně. Nemusím se bát o vajíčka :D.
Odbočování od toho, co jsem chtěla, mi vždy šlo i při mluvení.
Žlutá barva se stala letošní měsíc opravdu mojí favoritkou a sama tomu nemohu uvěřit. Tyto kalhoty jsou super pro člověka, jako jsem já, který miluje vše do pasu, ale jedinou nevýhodou je, že se hodně mačkají. Vyžehlím je před tím a po čas cesty, jako by žehlené nebyly. Ale tak to u některých kousků je a člověk tomu nezabrání. Bavlna je bavlna.
Dalším kouskem, který doplňuje výrazné žluté kalhoty, je tmavě zelená halenka, kterou jsem si kupovala v sekáči za opravdu pár korun, to víte, velké slevy a já jsem jak smyslů zbavená. Ostatně to se děje normálně :D.
Loni jsem si oblíbila šněrování u bot a letos se to není jinak, tyto hnědé lodičky jsou moje topky v botníku. Zamilovaná až po uši do svých bot jsem je zkombinovala s ladící kabelkou, kterou mám díky spolupráci už opravdu dlouho a vůbec neomrzela. Nemyslím si, že vydrží nějak extra dlouho, ale zatím drží a já jsem za ni fakt ráda.
Koženková bunda byl kousek navíc v případě, že by bylo chladno, což nakonec i docela bylo a jsem ráda, že nezůstala doma. Nově přibyly do mých doplňků i brýle, které byly na Velikonoce ve slevě, což prostě je super.

 

Co říkáte na tyto kalhoty a na tuto kombinaci barev? 
Foto: Klárka
Bunda: Primark / Top: Textile House / Kalhoty: Promod / Kabelka: Gamiss / Boty: Botovo / Hodinky: Zaful / Brýle: F&F
S láskou,
Vaše SAGI ♡

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno