Bloggers RE

LISCA LINGERIE


Autor: Jana Pavlovcová, boulevarddeprague.com

Přiznám se, že moje sbírka prádla není nikterak velká. Mám své oblíbené kousky, které nosím ráda a tak je nějak pravidelně střídám do roztrhání. Mám ráda jemné, něžné prádlo v základních barvách černé, bílé a neutrální tělové, krajku a hlavně pohodlí.

Když mi přišla nabídka na to, vybrat si něco od Liscy, neváhala jsem. O téhle značce už jsem hodně slyšela a hlavně samou chválu. A musím určitě potvrdit. Jejich prádlo je vážně krásné. Co víc, je perfektně zpracované, z kvalitních materiálů a na nošení extra příjemné.

Vybrala jsem si set podprsenky bez vycpávek a kalhotek. Miluju podprsenky bez výztuže. Dobře sednou malému poprsí, jako mám já, nijak nezvětšují objem, což nevyhledávám, ale dodají oporu, kterou pod oblečením potřebuji. Tahle podprsenka, je ale o něco víc extra. Má tak příjemná ramínka, jako žádná jiná. Nosí se parádně. A navíc opticky přidává na objemu, což nechápu. Jestli je to střihem nebo těmi gumičkami kolem košíčků… Každopádně příteli se hned zalíbil můj dekolt, takže na tom něco bude. Jestli uvažujete o doplnění zásoby svého sexy prádla, mrkněte se do butiku na Flóře nebo rovnou na web. Určitě si něco vyberete.

Thanks to Lisca lingerie


Boulevard de Prague

Fashion a lifestyle blogger. Miluju Prahu, hory, skvělé jídlo a západy slunce. Kdo se chce inspirovat, co jak nosit, objevit novou přírodní kosmetiku, kam na výlety po Čechách, na horské túry a ještě gourmet tipy včetne DIY tipů...ví, kam se zajít podívat :)

Add comment

EBOOK ZDARMA: 10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X