LISCA LINGERIE


Autor: Jana Pavlovcová, boulevarddeprague.com

Přiznám se, že moje sbírka prádla není nikterak velká. Mám své oblíbené kousky, které nosím ráda a tak je nějak pravidelně střídám do roztrhání. Mám ráda jemné, něžné prádlo v základních barvách černé, bílé a neutrální tělové, krajku a hlavně pohodlí.

Když mi přišla nabídka na to, vybrat si něco od Liscy, neváhala jsem. O téhle značce už jsem hodně slyšela a hlavně samou chválu. A musím určitě potvrdit. Jejich prádlo je vážně krásné. Co víc, je perfektně zpracované, z kvalitních materiálů a na nošení extra příjemné.

Vybrala jsem si set podprsenky bez vycpávek a kalhotek. Miluju podprsenky bez výztuže. Dobře sednou malému poprsí, jako mám já, nijak nezvětšují objem, což nevyhledávám, ale dodají oporu, kterou pod oblečením potřebuji. Tahle podprsenka, je ale o něco víc extra. Má tak příjemná ramínka, jako žádná jiná. Nosí se parádně. A navíc opticky přidává na objemu, což nechápu. Jestli je to střihem nebo těmi gumičkami kolem košíčků… Každopádně příteli se hned zalíbil můj dekolt, takže na tom něco bude. Jestli uvažujete o doplnění zásoby svého sexy prádla, mrkněte se do butiku na Flóře nebo rovnou na web. Určitě si něco vyberete.

Thanks to Lisca lingerie


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno