LISCA NUDE LINGERIE SET


Autor: Jana Pavlovcová, boulevarddeprague.com

Asi jsem se zamilovala…tenhle tělový set je vážně skvost. Najít nude prádlo, které nevypadá jak pro důchodkyni, je někdy dost oříšek. Ne ale u Liscy, kde mě zase nezklamali. Kromě výraznějších sexy kousků umí tahle značka i jemnější prádlo, které nosím úplně nejčastěji. Na divočinu mě neužije, ale na příjemné materiály, něžné krajky a přirozené barvy ano.

Sice poslední dobou dávám přednost košíčkům bez výztuže, tady jsem sáhla ale po klasickém tvaru. Sedí totiž perfektně i malému poprsí a přitom mu dodá jen hezký tvar bez přifouknutého objemu. Kromě těch holčičích detailů, jako jsou krajkové lemy, perličky a mašličky, má i další vychytávky. Ramínka se mírně rozšiřují, a tak nemají tendenci se zařezávat ani nijak škrtit. Naopak podprsenka díky nim sedí perfektně a je moc příjemná na nošení.

Pod co se nude prádlo hodí? Tenhle odstín je univerzální. To znamená, že takové prádlo užijete jak pod tmavé barvy, tak i pod světlé a jako jediné vhodné prádlo i pod bílou košili a více průsvitné kousky. Dokáže splynout barevně s pokožkou a tak nijak vizuálně neruší. Zkuste si pod košili vzít bílou podprsenku a uvidíte ten rozdíl. Tělová je prostě tělová a já si myslím, že jednu dobře padnoucí podprsenku, bychom měly mít v šuplíku každá…


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here