Hned  v první větě Vám musím říct, že maska je boží a taky to, že bych měla spíš psát seminárky do školy, než články na blog, jenže mně se taaak nechce… Na tuhle masku jsem viděla snad milión reklam, tak jsem si řekla, že když jsou tak dobré ohlasy, tak že si ji MUSÍM také pořídit. Nevím, kdy článek zveřejním, ale dneska, když jsem šla ke kadeřníkovi, měla jsem ještě čas a tak jsem si řekla, že si skočím do drogérky pro tu masku nebo že se alespoň na ni mrknu. Zrovna ji měli v akci, takže hned dva důvody proč si ji koupit. 1. že ji NUTNĚ musíte mít a 2. že je ve slevě. Když jsem přišla domu, jen jsem si smyla makeup, ani jsem se nepřevlékla a hned si ji šla zkusit. KLASIKA!

…Miluji, když chlap voní, ať už když vyleze ze sprchy a nebo když se navoní parfémem. Asi se divíte, proč Vám to z ničeho nic píšu. Když jsem si masku nanášela…. ježíš, já nechci znít, jak úchyl… tak prostě voněla, jak čerstvě vykoupaný mužský, takže další plus. S kamarádkou jsme si nahrávaly zprávy a já jí říkám, jak to skvěle voní a pak jsme si dělaly srandu – “Tak aspoň  3x v týdnu si budeš myslet, že máš u sebe chlapa, když to tak voní.“ … „Zítra si uděláme zásobu.“ No smála jsem se, tedy alespoň jsem se pokoušela smát, jak idiot, protože maska mi znehybnila obličej… Tak dobrý, už jsem Vás dost pobavila a teď zpět.

Maska se nanáší na vyčištěný obličej. Nejlépe si pleť odličte. Nechává se 5 až 10 minut. Ops, já ji měla cca 20, asi jsem si moc představovala, že ten chlap vedle mě opravdu je, nic se nestalo. Jak už jsem psala výše, nebudete se moci smát nebo jako jooo budete, ale budete při tom vypadat jak retard. Ehm, vím o čem mluvím. Masku poté umyjete a pleť je jako dětská prdelka, no nekecám. Asi 5 minut jsem se prohlížela v zrcadle. Nečekejte, že Vás maska  zbaví pupínků, které máte, to ne, ale dokonale pleť vyčistí !!! Rozhodně DOPORUČUJI !

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*

OMLUVTE MÉ ZACUCHANÉ VLASY 😀 !!!


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here