L’OREAL: SMOOTH SUGAR SCRUBS


Autor: Veronika Lávičková, czechhoney.co.uk

Cukrové scruby. Cukrové scruby jsou úplně všude. L’oreal přišel na trh se spoustou nových produktů a já už jsem o některých z nich nedávno psala. Tentokrát se ale podíváme na nové přírůstky ze světa péče o pleť.

L’oreal představil tři nové Sugar Scruby (Cukrový peeling) – Clear (čistící) Scrub, Glow (rozjasňující) Scrub a Nourish (vyživující) scrub. Když jsem od Notina dostala šanci otestovat tyhle scruby, vybrala jsem si první dva.

Všechny tři scruby fungují na stejném principu. Stačí nanést malé množství na tvář a rty, přidat trochu horké vody a jemně vmasírovat. Cukr se roztaje díky teplotě vody a pokožky a pak už to stačí jen smýt vodou.

Čistící Scrub je nejspíš ten nejpopulárnější. Má nečekaně vyčistit pleť a také vytáhnout černé tečky. Scrub obsahuje tři různé druhy cukrů a L’oreal také přidal zrníčka z kiwi, které přispívají ke zjemnění pleti.

Tenhle scrub jsem si zamilovala, ačkoliv to s mými černými tečkami ani nehne. Obvykle bych byla zklamaná, protože nesplnil svůj úkol, ale v tomto případě je vše odpuštěno. Moje tváře se totiž promnění v dětskou prdélku po každém použití a krom těch černých teček, čistí dobře. Co se týká nanášení a použití, scrub je hodně jemný a masáž nebolí. Za mě palec nahoru.

Rozjasňující scrub má dodat pleti lesk. Opět, i tento scrub obsahuje tři cukry a tentokrát má navíc olej ze semínek hroznového vína pro ono rozjasnění pleti.

Upřímně jsem čekala, že tohle bude můj vyvolený scrub, protože mám vysušenou pleť a každá dávka nějaké té záře se hodí, Bohužel, jedná se jen o docela průměrný scrub, který sice dobře vyčistí, ale nic jiného. Žádné rozjasnění, žádná zář. A navíc nenechává tvář jemnou a vláčnou, takže nemá moc výhod oproti ostatním a velmi průměrným scrubům.

Doporučila bych tyto scruby? 

Ano. Ačkolic jsem nebyla až tak spokojená s rozjasňujícím scrubem, musím přiznat, že jako scrub scrubuje docela dobře a je ideální pro ty z vás, kteří ve scrubech nehledají žádné speciální účinky. Co se Čistícího scrubu týká, momentálně je první na žebříčku produktů péče o pleť. Určitě se k němu vrátím. Je vhodný pro každou pleť, protože dobře čistí, ale zvlášť dobře udělá normální až suché pleti, která zajisté ocení vláčnost a jemnost, kterou tento scrub zaručuje. Navíc, oba scruby jsou poměrně cenově dostupné a skvěle voní.

Vyzkoušeli už jste některý z cukrových scrubů?


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here