Krásný den všem :*. Dneska byl tak úžasný den, nejen díky tomu počasí, ale celkově :)… Ráno jsem se vzbudila, měla jsem dobrou náladu, protože diplomka je v tisku, angličtina hotová. Udělala jsem si svou oblíbenou ovesnou kaši, kávu a pustila jsem si FRIENDS. Před obědem jsem jela do Mostu, kde jsem si dala kávu sebou, ano, druhou kávu, pro ty, kteří to počítají 😀 a počkala na Markétku, se kterou jsme se šly projít.

MILUJU JARO. Kdo by tohle nemiloval. Cvakly jsme pár fotek, které se mi strašně líbí a doufám, že na Vás přenesou pozitivní energii, stejně jako na mě přeneslo pozitivní energii to prostředí, ty krásné stromy a to krásné počasí, naprostá romantika. Každý se fotí u těchto romantických stromů v páru, tak jsem se taky vyfotila s tou mojí “partnerkou” :D… Podle mě si v Lagartu (kavárně) všichni myslí, že jsme lesby :D, protože tam chodíme tak třikrát do týdne a vždycky jen spolu :D… nebojte nejsem 😀 😀 :D…

Cestou zpátky jsme šly utrácet do obchoďáku. SVĚTE DIV SE, ale já jsem odolala a boty, které jsem držela, že si koupím, jsem těsně u kasy vrátila zpátky. Po nakupování jsme počkaly na Markétky přítele, jeli jsme ke mně domů, vzala jsem si brusle a jeli jsme zpět do Mostu. Dneska jsme ujeli 16 km. Chtěli jsme 20, ale udělal se takový vítr, že už to bohužel nešlo.

Jak jste si užili den Vy? Doufám, že se Vám fotky budou líbit.

Mějte se krásně a #BeHappyAlways :*

A JAKO VŽDY JSEM SI NEMOHLA ODPUSTIT NĚJAKOU TAKOVOU FOTKU 🙂 , klasika.

img_9914


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here