Komunita online tvůrců

LUSH COSMETICS

0 3

Autor: Veronika Tučková, saskiegreen.blogspot.cz

Dlouho už pokukuji po stránkách Lush a občas si prohlédnu pár produktů. Nemohla jsem si ale nevšimnout, že je to přírodní kosmetika se spoustou výhod. Sice je trochu dražší, ale té ceně odpovídá kvalita a mnohem víc. V dněšním článku bych se chtěla zaměřit na to, jak jsem se značkou spokojená a jestli ji mohu doporučit.

Výhody Lush:

Netestují své produkty ani jejich složky na zvířatech a co víc – bojují proti testování!
Snaží se snížit spotřebu obalů, proto některé jejich výrobky, u kterých to lze, prodávají bez obalu – takzvané NAKED PACKING. A obaly od výrobků jež je mají, můžete přinést zpět do obchodu Lush. Na obalu je vždy napsané, jestli obal vezmou v obchodě zpět. (Nevýhoda bohužel je, že obchod je pouze v Praze, kam skoro vůbec nejezdíme.)
Používají čerstvé a přírodní ingredience.

THE GREENCH – Pudrový deodorant

Balení obsahuje 75 gramů pudrového deodorantu. Na obalu máte použité ingredience, kdo váš produkt vyrobil, použití, tip a zajímavost. Víčko z produktu můžete přinést zpět do Lush k recyklaci a obal je vyroben z recyklovaného plastu. Produkt je veganský a ani by neměl být testován na zvířatech (ani jeho složky).

Jak už říká obal, je to zelený prášek, který má absorbovat pot a bojovat proti zápachu. Někomu může zapáchat, ale mě docela voní. Nevím, k čemu bych vůni přirovnala. Je docela příjemná. Nešpiní, dělá to co má (a ani nezapáchá), případně tu vůni lehce přebijete voňavkou nebo deodorantem. Produkt je skvělý a aplikuji ho vždy před tím, než někam jdu (jedu). Byla bych radši, kdyby v mém případě zabraňoval pocení.

CUP O’COFFEE – Maska na obličej i tělo

Balení obsahuje 325 gramů kávového peelingu. Obal je také z recyklovaného plastu a pokud takových 5 kelímků přinesete zpět do obchodu, dostanete čerstvou pleťovou masku zdarma.  Peeling má světle hnědou barvu a krémovou (tužší) konzistenci (to je výhoda že se nedrolí a nic neopadává). Voní po kávě – jak jinak. Při aplikaci je příjemný a pleť hezky zjemní a provoní kávou. Po smytí masky jsem stále cítila kávovou vůni. Tenhle peeling mi rozhodně sedl a oblibila jsem si ho. Mám citlivou pleť a všechny ostatní peelingy co jsem zkoušela, mi pleť spíš vysušily a pleť vždy ihned po aplikaci zčervenala. Tenhle peeling je jemný a šetrný. Hned po smytí cítíte tu hebkost.

Na závěr: produkty jsem nedostala k testování, dostala jsem je k svátku od rodičů. Recenzi jsem se rozhodla napsat, abych vás čtenáře informovala o této kometice. Má spoustu výhod a nejvíc se mi líbí, že bojují proti testování na zvířatech a snaží se snížit potřebu obalů (neboli odpadu), v tom bych podpořila každého.

Jaké výrobky máte z obchodu Lush a jak jste s nimi spokojeni? 🙂


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X