Bloggers RE

LUSH SPECIAL


Autor: Dennie, dennieslife.com

Krásné odpoledne všem, kteří zavítali na můj blog :).

V dnešním článku, bych Vám trošku přiblížila firmu LUSH, jaké produkty si můžete zakoupit a kde. Produkty Lush buďto milujete, anebo je nesnášíte, nic mezi tím není. Všichni určitě tuhle firmu znáte, ale většina z Vás neví, jak to v téhle firmě chodí, co se výroby týče atp.

Hned mezi prvními řádky bych ráda vyvrátila mýtus, že produkty Lush jsou stoprocentně přírodní. Nejsou, ovšem produkty jsou čerstvé a hlavně ručně vyráběné, které jsou 100% vegetariánské, z 85% veganské a 35% bez obalu. Nejvíc skvělé je to, že produkty NEJSOU TESTOVANÉ NA ZVÍŘATECH! U každého produktu si na stránkách můžete ověřit, kolik ingrediencí je přírodních a kolik je bezpečná syntetika.

Tato britská kosmetika, která byla založena ve městě Poole šesti zakladateli, je tu s námi už přes dvacet let. Asi Vás nebudu „zatěžovat“ tím, že jeden se jmenoval Mo, druhý Mark atp. :). Od roku 1996 se začaly postupně otevírat první pobočky v zahraničí, mezi první státy patřilo Chorvatsko, později Japonsko… v dnešní době má firma 917 poboček v 50 zemích.

Abyste se měli na co těšit po přečtení článku, tak Vám prozradím, že mám pro Vás připravenou soutěž o produkty Lush. Konkrétně se jedná o koupelové oleje, které jsem si zamilovala hned po otevření krabičky. TA VŮNĚ? No máte se na co těšit, ale teď Vám ještě něco povím :).

V r. 2006 firma získala hned dvě ocenění –  

  • RSPCA Good Business Award za etický přístup ke zvířatům.
  • PETA Traiblazer Award za činnost ve prospěch zvířat. 

R. 2010 se nesl ve znamení založení The Sustainable Lush Fund. Asi Vám to nic neříká, co?! Ale díky tomuto vytvořenému fondu se začali rozvíjet podpůrná partnerství s komunitami, které právě pěstují anebo vyrábějí ingredience, které jsou zapotřebí k tomu, aby Lush měla nadále tak skvělé produkty. Já vím, že Vám pořád říkám, jak jsou produkty super, ale jak jsem se již zmínila výše –

Lush buďto milujete, nebo nesnášíte :).

SLush Fund je projekt, který byl založen na veškerých principech permakultury. Jedná se o přírodní systém pěstování, který se zakládá na obohacování místního ekosystému, který dále nabízí dlouhodobě udržitelné alternativy ke konvenčnímu zemědělství. K tomuto roku 2010 Lush investoval 1,2 miliónu liber, do 32 projektů v 19 zemích.

V r. 2012 firma Lush spolupracovala na kampani proti testování na zvířatech. Kampaň nesla název „Fighting Animal Testing“. Nevím, zda jste zaregistrovali video, ve kterém se odehrává demonstrace krutosti na živé modelce. ZDE přikládám odkaz na video.

Na firmě se mi líbí i to, že podporuje různé organizace. Například v r. 2012 byl vytvořen produkt mycí modelína fun a z každého prodaného produktu odešlo deset pencí na podporu organizací, které pracují s dětmi v oblastech, které byly postihnuty zemětřesením, tsunami a nebo havárií atomové elektrárny Fukushima v r. 2011.

Podle mě mezi nejznámější produkty Lush patři rozhodně koupelové bomby. Dále to jsou mýdla, vlasová kosmetika, parfémy… Veškeré obaly jsou recyklovatelné. Víte, že pokud donesete na prodejnu pět a více černých kelímků k recyklaci, tak že dostanete čerstvou masku zdarma.

Masku jsem měla možnost vyzkoušet a strašně jsem si ji zamilovala. Víte proč?

  • krásně voní
  • stačí malinké množství
  • některé masky/peelingy bolí, protože jsou hrubé, tahle je krásně jemná
  • po umytí máte krásně hebký obličej
  • nevysušuje :)!

Nezapomeňte, že 13. 5. je DEN MATEK a Lush, jako ke každé příležitosti, vytvořil balíček pro naše maminky. Na balíčky  se můžete mrknout na stránkách www.lush.cz. nebo osobně zajít na prodejnu v Praze, kterou najdete buď na Smíchově nebo v Paládiu :).

No a teď ke slibované soutěži. Stačí sledovat můj profil na instagramu denisa.koranova, pod soutěžní fotku s produkty LUSH napsat, jestli jste už zkoušeli nějaké produkty. Pokud ne, tak jestli byste chtěli vyzkoušet koupelové oleje :), označit kamarádku, která by si také ráda zasoutěžila a to je všechno. Výherce vyberu 21.5. 2018 :).

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


dennie

Blázen, který neustále nakupuje, miluje módu, sport a psaní blogu :) ...

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram