Dnešní článek bych věnovala mému oblíbenci, co se týče kosmetiky. Od té doby, co se maluji ( ne, že bych se malovala nějak extra, to ne, taková ta klasika ), tak mi dělalo největší problém sehnat make-up, který by mi vyhovoval. Vyzkoušela jsem jich fakt milióny a na každém jsem si našla nějakou výtku. Buď byl strašně tuhý, že nešel perfektně rozetřít nebo vůbec nesjednocoval pleť atd.  Tenhle make-up je pro mně perfektní. Hned v drogérii, když jsem si ho zkusila jsem byla unešená, jak se krásně roztírá. Avšak obávala jsem se, abych si vybrala správný odstín, to je největší problém. Sice nejsem žádná vizážistka atp., ale myslím si, že ke mně odstín jde.

Nanášení je naprosto skvělé, k tomu má super pomocníka a to v podobě pipetky. Buď celou pipetku  „vyleju/zmáčknu“ do dlaně a poté nanáším nebo si dělám rovnou na obličej takové puntíky, které rozetřu beauty blendrem. Ze začátku mi beauty blender vůbec nevyhovoval, ale teď jsem si na něj tak zvykla, že si to nedovedu bez něj představit. Hehe.

Make-up krásně sjednotí pleť a je strašně lehký, takže si myslím, že nezatěžuje pleť, jako ostatní, které jdou sotva rozetřít.

Krytí je taktéž dobré, ale jestli máte problémovou pleť, tak rozhodně budete muset použít nějaký korektor, který zakreje nedokonalosti. Neříkám, že má špatné krytí, to ne, ale některé nedostatky, v podobě rudých pupínků až tak nezakryje.

Jaký je Vás oblíbený make-up? Já až spotřebuji tenhle, chtěla bych vyzkoušet zas něco nového. Něco, co je ještě lepší, než tenhle make-up.

Mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here