Bloggers RE

MANIFESTO S KATIE BUTTERFLY


Autor: Adéla H., obrazemblog.wordpress.com

Food a design kontejnery v Praze, které oživily prostor na Florenci.

S Katie Butterfly nás svedlo dohromady Chorvatsko. Zcela náhodou jsem při studiích googlila zkušenosti studentů, kteří byli v Záhřebu na Erasmu. A našla jsem vlastně jen Katku. Napsala jsem jí, zda by mi sdělila dojmy o pobytu v chorvatské metropoli. Tenkrát jsem se rozhodovala, zda se město stane na nějaký čas i mým domovem. Navíc jsme zjistily, že jsme obě byly ze stejné univerzity, dokonce i oboru. Myslím, že více jak rok a půl jsme si psaly, ale v prosinci jsme povýšily na více než jen „on-line“ kámošky. A právě Katie mě vyzvala, ať se vydám poznat Manifesto.

Manifesto

Manifesto naleznete na Florenci. Tvoří ho food a design kontejnery a je to „tak trochu nové hype summer place“. Baví mě skutečnost, že placení je možné pouze kartou.

V Manifestu se najíte, napijete, poslechnete DJ a sejdete se s přáteli. Na Florenci se pravidelně setkávám s kamarádkami, které cestují přes Prahu z Brna domů na sever. Po uzravření kavárny Cross Café jsem tedy ráda, že hned u nádraží je místo, kde si můžeme  dát kávu v létě kávu a nevzdalovat se od stanoviště autobusů.

Pár momentů z první návštěvy Manifesta.

Zázračná. Berlínský pití – z Brna.

V Holandsku jsem si hranolky občas dopřála. Ale vlastně mě nikdy neuspokojily. Faency Fries ale musím pochválit. Chutnaly!

Kaš-mi-daš – stylové knihkupectví.

A nakonec se tento týden na Manifestu prezentuje i Bonami a magazín SOFFA.

A.

Blog Katie Butterfly – katiebutterfly.blogspot.com

www.manifesto.city

www.kasmidas.cz


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram