Nájsť ten správny make-up, to je teda tvrdý oriešok – určite mi dá každá z Vás zapravdu, všakže. Osobne je pre mňa výber a hľadanie nového make-upu nočná mora – alebo aspoň bola. Práve make-up je produkt, ktorý máme na pleti celý deň, a pri jeho výbere by sme mali mať tie najvyššie nároky.
Veľmi dlho som sa stránila značky Mary Kay. Neviem povedať, čím to bolo spôsobené, no bola to veľká chyba. Do pleti sa nebojím investovať, a v porovnaní s ostatnými značkami, patrí Mary Kay do strednej cenovej skupiny, no svojou kvalitou sa šplhá smerom nahor. Dnes by som Vám rada predstavila Mary Kay TimeWise luminous wear Foundation.
KOZMETIKA MARY KAY
Myslím, že značku Mary Kay ako tokú netreba osobitne predstavovať (ani to nie je témou dnešného článku), no v skratke – predáva sa prostredníctvom nezávislých kozmetických poradkýň, podobne ako napríklad Avon alebo Oriflame. Značka netestuje na zvieratách (okrem prípadov, kedy to vyžaduje zákon). V súčastnosti sa táto značka teší obrovskej popularite a obľúbilo sa ju mnoho žien po celom svete.
Čo sa týka konzistencie, je to taký zlatý stred. Nie je hutný, ale nie je ani vodový. Má veľmi ľahkú textúru, na pleti sa krásne prispôsobí a vyzerá naozaj veľmi prirodzene. V minulosti sa mi stávalo, že mi make-up na pleti začal doslova vadiť a mala som nutkanie sa odlíčiť. Odkedy používam tento od MK, na pleti ho ani necítim.
Krytie je stredné, ak chcete zakryť väčšie nedokonalosti, je potrebné použiť korektor. Make-up má aj matnú verziu, ktorá je vhodná na mastnú pleť, ja mám rozjasňujúci, ktorý je určený na suchú pleť. Na pleti nevytvára masku a ani nevysušuje, naopak ju krásne rozžiari. Pamätám si, ako hneď v prvý deň, ako som tento produkt testovala, som dostala kompliment, že ako krásne mám pleť rozžiarenú (a to teda chceme počuť každá, však áno).
Aká je jeho výdrž? Perfektná! Nepoužívam žiadny fixačný púder a asi mi neuverííte, ale na mojej pleti vydrží celý deň. Čítala som recenzie, kde sa riešilo, že bez fixačného púdru nedrží dlho, no podľa mňa je to dosť subjektívne, kedže ja s jeho výdržou problém nemám.
Obsah balenia: 29 ml
Cena: 17 €
Výdrž: 5/5
Krytie: 3/5
Cena: 5/5 
Kvalita: 5/5
Make-up odporúčam všetkými desiatimi. Ak hľadáte kvalitný make-up, ktorý je cenovo dostupný, so stredným krytím, ktorý vyzerá prirodzene, tak Mary Kay TimeWise foundation (či už matný alebo rozjasňujúci) je pre Vás ten pravý.
Nižšie môžte vidieť Mary Kay TimeWise luminous wear foundation odtieň beige 3 nerozotretý na ruke, ale aj priamo na pleti.

Použité produkty // What products I used:
Mary Kay TimeWise luminous wear foundation make-up (beige 3)
Maybelline Master Contour by Face Studio (02 medium)
Pupa Extreme Bronze Tanning Compact Cream Foundation (003)
Maybelline Blush by Face Studio (20 brown)
Catrice Eyebrow Set (010)
Maybelline colorsensational matte (665 lust for blush)

Máte skúsenosti s touto značkou alebo priamo s make-upom? Aký je váš názor?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here