MAYBELLINE COLORSENSANTIONAL MATTE + GIVEAWAY ZARA


Autor: Lucie M., estrella-2012.blogspot.cz

Doufám, že vás to o víkendu nikam neodfouklo. Mě naštěstí ne, a proto jsem si pro vás mohla připravit dnešní článek. Jak už mnozí z vás vědí, jestli mám něco opravdu ráda a používám to vesměs denně, jsou to rtěnky. A v poslední době nejlépe ty s matným finishem a pokud možno v přirozených nude odstínech. Proč? Jednoduše proto, že ladí ke všemu a hodí se pro každou příležitost. Navíc se na ně nemusíte během dne tolik soustředit, když průběžně mizí. A samozřejmě se s nude odstíny vyhnete i případným pohoršujícím pohledům našich spoluobčanů. To všechno je pro mě hromada benefitů, ke kterému se určitě hodí přičíst ten, že na podzim mi takový typ rtěnek přijde naprosto ideální. Takže bych vám teď ráda představila mé současné oblíbence.

Když mi balíček od Maybelline s těmito rtěnkami z kolekce ColorSensational Matte přišel, doufala jsem, že budou skvělé, protože jsou přesně v mých oblíbených barvách. Líbilo se mi, že jedna nude je růžová, druhá béžová a třetí spíš než nude, tak o něco výraznější středně hnědá. Barvy vypadaly naprosto dokonale, a tak jsem neváhala s tím je rovnou “naswatchovat”. A výsledek? Rozhodně jsem s ním byla maximálně spokojená. Barvy jsou syté a finish opravdu matný a to i přesto, že textura rtěnek je lehce krémová. Pokud jde o výdrž, tak úplná pecka to není, ale pár hodin za běžného provozu s vámi rozhodně dají.

Odstín číslo 982 Peach Buff je směsicí nude a růžové a vypadá na rtech skutečně moc krásně. Přesto musím říct, že barvička by na někoho mohla být světlá až moc. Nicméně s příchodem zimy určitě neztrácím opálení jen já, takže brzy přijdou dny, kdy mi jako příliš světlá určitě připadat nebude.  Proto se po ní v drogeriích nezapomeňte podívat, zvlášť pokud jste bledule. Jedinou nevýhodou, která se ale vine napříč matnými rtěnkami, je fakt, že musíte mít zdravé a nepopraskané rty. Jinak se totiž dočkáte toho, že matná rtěnka na nedostatky vašich rtů jen upozorní. I když je konzistence lehce krémová, pořád je rtěnka poměrně suchá (díky tomu ten matný finish) a na popraskaných či vysušených rtech by vám tedy nadělala více škody než užitku.

To odstín 983 Beige Babe je opravdovou nude se vším všudy. Jedná se totiž o barvu, která bude skoro každým rtům sedět jako ulitá. Ale i tentokrát se může stát, že bude na někoho třeba zbytečně světlá. Každopádně na faktu, že se mi ze všech tří asi líbí nejvíc, to nic nemění. Navíc, co bych určitě ještě měla zmínit, je to, že i když jsou všechny tyto rtěnky matné, tak absolutně nevysušují. Navíc tím, jak jejich výdrž není celodenní a nedrží na rtech jako beton, tak se během dne dají nádherně kdykoli poupravit či komplet setřít a nanést znovu.

A trojici matných rtěnek uzavírá odstín 988 Brown Sugar. U toho jsem zaznamenala malinkou odlišnost. Konzistence mi přijde o něco málo krémovější a méně suchá než u předchozích dvou odstínů. Navzdory tomu se mi ale zdá, že má i výdrž o něco lepší a celkově je mi na rtech více příjemný. Tím nechci říct, že předchozí dva odstíny jsou na rtech nepříjemné, to určitě ne, ale jsou rozhodně sušší, což pro někoho, kdo si několikrát denně natírá rty balzámem na rty a je zvyklý mít rty permanentně zvláčněné, zkrátka o něco méně komfortní. Přesto si nemyslete, že je finish krémový. Je matný, stejně jako v předešlých případech. Nicméně nedokonalosti rtů nezvýrazňuje tolik jako zmiňované světlejší varianty.

Co dodat? Snad jen to, že mi tyhle matné rtěnky z řady ColorSensational Matte od Maybelline New York přijdou opravdu skvělé. Finish je matný a přesto rtěnky nejsou vysušující, pigmentace je neuvěřitelně sytá, odstíny krásné a výdrž poměrně dobrá. Pokud vás tedy zaujaly, určitě je neváhejte vyzkoušet. Já jsem s nimi moc spokojená a určitě je můžu doporučit. A než se na jejich obhlídku do drogerie vydáte, mám tu pro vás malé překvapení. Předvánoční soutěž o parfém značky Zara. Konkrétně se můžete těšit na limitovanou edici vůně Zara Orchid v balení celých 200 ml. Zajímá vás po čem tato květinovo-ovocně-kořeněná vůně voní? Pak věřte, že vás okouzlí vůně růže, černého rybízu, konvalinky, broskve, pižma, maliny, citrónu, bílých květů, pačuli a kašmírového dřeva.

A co tedy udělat pro výhru? Stačí splnit následující podmínky a mít štěstí:

Povinné:

1. Sledovat můj blog přes GFC (přidání k odběru najdete na úplně spodní části stránky), sledovat blog přes Facebook (dát like) a napsat do komentáře, pod jakými jmény mě na každé z uvedených platforem sledujete.

2. Napsat svůj email, abych se s vámi přes něj mohla domluvit na odeslání výhry.

3. Mít doručovací adresu v České republice nebo na Slovensku.

Nepovinné:

4. Za sledování blogu přes Instagram můžete přidat další komentář a zvýšit tak své šance na výhru. Nezapomeňte ale napsat, pod jakým jménem mě na Instagramu sledujete!

5. Kdo bude sdílet Giveaway na svém blogu či veřejně na reálném osobním profilu na FB, může zanechat taktéž další komentář s odkazem, kde Giveaway sdílí (abych to mohla zkontrolovat) a opět tak zvýšit své šance na výhru.

Mějte prosím na paměti, že splnění základních podmínek je pro účast nezbytné. Jakékoli neúplné komentáře nebo komentáře snažící se obejít podmínky budou mazány. Buďte prosím féroví jak k sobě, tak k ostatním.

P.S. Splněním nepovinných podmínek mi samozřejmě uděláte velikou radost ♥.

A pozor! Soutěž trvá od dnešního dne, tedy od úterý 31.10. 2017 do pondělí 20.11. 2017. 

Vítěze vyhlásím v úterý 21.11. a to jak taky na blogu, tak na Facebooku a Instagramu! Všem tedy držím palce a přeji hodně štěstí.

No a já se s vámi dnes už rozloučím. Pokud jste tedy fanynky značky Zara, určitě nezapomeňte zkusit své štěstí v této nové Giveaway a pokud ještě nesoutěžíte v Giveaway z minulého článku, určitě to nezapomeňte napravit – TADY. (Čas máte do 3.11. 2017.) K soutěžím je to vše.

Co říci závěrem? Abyste mi rozhodně dali vědět, jak se vám líbí tato kolekce matných rtěnek od Maybelline. Jestli je už třeba máte doma a co na ně říkáte, nebo jestli byste si je teprve rádi pořídili. Na všechny vaše komentáře se už moc těším a samozřejmě držím palce v probíhajících soutěžích. Tak se mějte krásně a užívejte podzim.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno