MAYBELLINE NEW YORK PRINÁŠA NOVINKY!!!


Keď už milujem tu kozmetiku a makeupy tak Vám teda prinášam ďalšiu kozmetickú novinku. Určite sa potešíte pretože túto značku ktorú som si dnes vybrala si môžete zaobstarať v drogériách.

O ktorú konkrétne značku sa jedna? No predsa o Maybelline New York. A aby toho nebolo málo tak tu mám od nich dve novinky.

Určite Vám neunikla reklama na ich novú maskaru BIG SHOT. Je to úplne krásna maskara v zlatom obale s fialovými popiskami. Trochu mi pripomína špirálu od Astoru Big&Beautiful Boom 24h. Tak isto má zlatý obal len podtlač má ružovej farby. Dokonca má aj kartáčik ako tá od Astoru. Len dúfam že je omnoho lepšia než tá od Astoru.

No a druhou novinku sú púdre. Tak ako Makeup Revolution si zvolil zlaté a čierne farby tak tak isto po týchto farbách siahla aj značka Maybelline. Oni si však vybrali za svoje farby ešte aj jemne púdrovu ktorá pôsobí prirodzenejšie na také to prirodzené líčenie.

Tieto krásne púdre si teda môžete vybrať v troch variantách. Púdre sa nachádzajú v krásnych okrúhlych obaloch, kde vo vnútri nájdete zrkadielko a labutienku. Znova ušetríte miesto v taštičke na makeup miesto, pretože nemusíte zo sebou už brať zbytočne štetec na nanášanie púdru.

Podľa obalu tak ľahko zistíte aké SPF majú. Ak si vyberiete jemne ružový budete mať púder s SPF 20, ak jemne hnedý alebo púdrový tak  máte SPF 30.

Mne sa najviac páčia tie čierne. A čo Vám? Ktoré Vás najviac oslnili a zaujali?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno