MAYBELLINE SUPERSTAY MATTE INK


Po dlhšom čase som pre Vás hľadala kozmetické novinky, čo sa teda v tom beauty svete nové narodilo. No a natrafila som na instagram Maybellinu.

Táto kozmetická značka vymyslela nové matné rúže opäť v krásnych, sýtych a niektoré v netradičných farbách. Určite si vyberú aj tie ktoré majú radi nude farby ale aj tie ktoré milujú netradičné farby. Začínajú teda svetlo ružovou, pokračujú tmavšími odtieňmi ružovej, cez výraznú červenú, po tmavo ružovú a fialovú až po tmavo hnedé. Naozaj si tam každá žena nájde to svoje. Ich obal je krásny matný a priesvitný a vrchnáčiky sú biele s nápisom SUPERSTAY MATTE INK.

@maybelline

Ak ste si teda zamilovala ich makeup SUPERSTAY BETTER SKIN verím že si zamilujete aj ich matné rúže.

Jedno čo ma však zaráža je ich dostupnosť. Ako to už na slovensku býva tak v bratislave a vo väčších mestách budú určite ale čo tie menšie mestá. Ako napr to moje. U nás v Humennom som dokonca nezohnala ani ich prvé krásne rúže takže dosť pochybujem že zoženiem tieto. Neviem či Maybelline o tejto problematike vie ale mňa to dosť zaráža. Veď predsa nebudem si objednávať ruže z internetu a platiť k tomu ešte nehorázne poštovné. To sa mi už vôbec neoplatí kupovať z internetu kvôli poštovnému.

@maybelline

Takže moja nová misia aj Vaša hlavne Vás s menších miest, zistite mi v ktorých mestách tieto rúže zoženiem. A to či ich zoženiem u nás Vám dám vedieť na môj facebook. Takže ma nezabudnite tam odoberať.

Teším sa na Vašu splnenú misiu.

Čoskoro sa vidíme pri ďalšom článku


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno