METALLIC


Autor: Naďa, thecolorfulthoughts.blogspot.sk

Po hektických dňoch vám dnes prinášam recenziu na novinky, ktoré mi počas týždňa pristáli v schránke. Alebo presnejšie, pristáli na stole. Je to niekoľko výrobkov od Dermacolu, ktoré ma potešili a okamžite som si ich zamilovala.
Myslím, že bez zbytočných rečí sa môžeme pustiť hneď do recenzie.

Prvé dva výrobky, ktoré tu dnes pre vám mám, ma úplne dostali. Ak sledujete blog dlhšie, určite viete, že milujem rúže. Nosím ich na dennom poriadku a najradšej mám červené alebo nejaké tmavé odtiene. Práve preto, keď som uvidela tekuté metalické rúže Metallic Lips, okamžite som ich skúšala a zamilovala som sa do nich. Sú to intenzívne farby, ktoré na perách vydržia naozaj veľmi, veľmi dlho a to aj napriek tomu, že pijete alebo niečo jete. Ja mám doma odtiene 04 a 05, s ktorými som veľmi spokojná. Nerozpíjajú sa, perfektne držia a majú vysokú pigmentáciu 🙂 Ak teda hľadáte niečo nové, pretože vás klasické rúže už omrzeli, stavte na tieto!

Ďalej som si v balíčku našla aj krásne metalické ceruzky na oči. Ceruzky často nepoužívam, skôr používam tekuté linky, no občas aj ja rada zaexperimentujem. Teraz môžem, pretože ceruzky na oči Magnetic Metal, majú krásne farby, ktoré sa lesknú a majú jemnú textúru, vďaka ktorej sa s nimi pracuje veľmi dobre a jednoducho.
Farby ako modrá či zelená sú naozaj neobvyklé na bežné nosenie, no ak sa vám hodia k oblečeniu, ktoré máte na sebe, tak prečo nie? Dve ďalšie ceruzky – zlatá a taká tmavšia zlatá, dalo by sa povedať že rose gold, sú podľa mňa skvelé aj na bežné nosenie do nejakého bledšieho líčenia. Za mňa tieto ceruzky určite áno! 🙂
Takisto som si práve teraz všimla, že sú vodeodolné a najmä dlhotrvácne, pretože vydržia až 16 hodín! Pri bežnom dni je úplne normálne, ak potrebujete, aby vám nejaký výrobok vydržal veľmi dlho na tvári.

A poslednú vec, ktorú pre vás mám je malý očný tieň. Takéto očné tiene doma od Dermacolu mám a som s nimi veľmi spokojná. Tento tieň patrí takisto do metalických odtieňov. Výhodou týchto očných tieňov je najmä to, že majú skvelú pigmentáciu a neopadajú z očí už za pár hodín. Vydržia na nich naozaj veľmi dlho. Tento tieň v kombinácií s jednou z ceruziek bude vyzerať úplne perfektne a už sa nemôžem dočkať, na akú príležitosť túto kombináciu spravím.

Výhodou tieňov je aj to, že sú malé a nemusíte nosiť celú paletku. Stačí vám vziať si jeden malý tieň a zmestíte sa aj do menšej kabelky 🙂

Skúšali ste už nejaký z týchto výrobkov?


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here