Komunita online tvůrců

MÓDNÍ JEANY ZA PÁR KORUN?! DIY #1

0 2

Autor: Dennie, dennieslife.wordpress.com

Hezký sobotní večer všem. Konečně mám dva dny volno, vlastně už jen dneska, a tak se mohu vrhnout na nový článek. Dneska jsem tu s článkem DIY. Tento koncept u mě na blogu ještě nebyl a chtěla bych ho publikovat pravidelněji, pokud se Vám bude líbit. Byl by to koncept, který by se zaměřoval více jak z poloviny na módu. Určitě také kolikrát jdete po obchodech, něco se Vám líbí, ale stojí to moc peněz, a proto si to nekoupíte. Tak proč nevyzkoušet DIY 🙂…

Určitě jste postřehli, že nejnovějším trendem, co se týče kalhot, jsou JEANY S PERLIČKAMI. Mně se strašně líbí. Když jsem šla posledně po obchoďáku, tak jsem viděla jedny za výlohou. Zkusila jsem si je a vůbec mi nepadly. Byla jsem z toho zklamaná, protože tyhle jeany jsem viděla zatím jen na eshopech.

Dneska jsem měla odpoledne kopu času, a tak jsem si řekla, že bych si je mohla vytvořit. Vzala jsem jeany, které nejsou ničím zvláštní, no a tak trochu jsem si je trochu „vyšperkovala“.

Kalhoty s perličkami, co jsem viděla stály okolo 1500,- , abych pravdu řekla, je to docela dost. Kalhoty Vás mohou vyjít i na pouhých sto korun :)). Pokud doma nemáte žádné kalhoty, které byste si chtěly předělat, skočte si do sekáče, kde kalhoty seženete za pár korun. Po cestě si skočte do švadlenky, kde si koupíte perličky a hurá na to. Jehlu a nit doma určitě máte.

Perličky si pro představu rozmístěte po kalhotech. Pokud už budete perličky přidělávat, nit hodně utahujte. Nezapomeňte udělat minimálně 2 uzlíky, aby hned při prvním nošení perličky neopadaly. Když jsem měla perličky došité, vrhla jsem se na spodek kalhot. Kalhoty byly docela dlouhé, tak jsem je usříhla do požadované délky, poté nastříhala a vytahovala nitku po nitce. Ač se to nezdá, kalhoty jsem dělala skoro celý film, ALE VÝSLEDEK STÁL ZA TO 🙂… co na ně říkáte??? 

Určitě mi napište, pokud byste chtěly více takových článků. Už mám další v záloze.

Vidíme se příště u dalšího článku, mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X