MÓDNÍ TRENDY PRO JARO 2018: VELKÝ NÁVRAT KALHOTOVÉHO KOSTÝMU


Autor: Jindra Chrvalová, myfuntasticlife.com

Ahoj vám všem, moji milí!

Už to trochu vypadalo, že jsem snad na můj blog zapomněla, protože tu pár dní bylo jaksi pusto prázdno. Ne, nebojte, nezapomněla. Jenom jsem se přesouvala z Prahy do Dubaje, a to je vždycky strašnej blázinec.

Ale jsem tu zpátky a dnes pokračuju v představování nových trendů jarní sezony. Konečně to vypadá, že jaro je opravdu tady! (Myslím tam u vás, protože tady v Dubaji jsou teploty už hodně přes třicítku..)

Tak tedy…

Victoria Beckham

Kalhotový kostým zažíval velký boom v osmdesátých a devadesátých letech. Potom byl, řekla bych, tak nějak v útlumu. Holt se na něj tak trochu zapomnělo. Tohle jaro je tu ale zpátky v plný parádě!

The Gigi

A to rozhodně nemluvím jen o klasickém černém kostýmku. Řeč je o kalhotovém kostýmu v jarních barvách. Máte svoji oblíbenou barvu? Červená? Růžová? Světle modrá? Potom klidně sáhněte po kostýmu v té vaší.

Naim Josefi

Asi nemusím připomínat, že, když už si pořizujete kostým, musí vám skvěle padnout a zpracování musí být perfektní. Takže se vyhněte laciným “hadrům”. Do tohohle kousku se vyplatí investovat.

Kalhoty se nosí jak úzké, tak volné. Záleží, co vám lépe sedí.

Kiton

Výhodou kostýmu je, že ho můžete i”rozhodit”, to znamená nosit kalhoty a sako zvlášť k něčemu jinému. Rázem budete mít víc variant. Pokud ale chcete letos zazářit, noste sako a kalhoty dohromady.

Proč chodit v létě do kanceláře jen v černé nebo šedé variantě?

Erika Cavallini

Nechte se inspirovat kolekcemi návrhářů pro jaro 2018…

Port 1961

Michael Kors

Daks

Rejina Pyjo

Theo VII

Christian Dior

Max Mara

Daks

Chloé

Acne Studios

fotky/pinterest.com, vogue.com

Tak co na barevné kostýmy říkáte? V jaké barvě se vám líbí?


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here