Bloggers RE

MOMENT FROZEN, SNEAKIN’ OUT, AND FALLIN’ IN LOVE…


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Zimná nádhera je preč… Sneh sa roztápa, zimné bundy odkladajú. Planéta Zem sa nám snaží asi niečo naznačiť. Nadišiel február a s ním teplé slnečné dni pripomínajúce jar. Myslím, že sa nám to trošku vymyká z pod kontroly… Kde je tá krajina skrytá pod snehobielou prikrývkou? Kam sa podeli červené namrzlé líčka? Nastalo teplo… A s ním aj možnosť vrstvenia tenších kabátikov s hrubými vrstvami. Takúto módu človek vidí vo všetkých tých amerických filmoch. Vždy sa čudujem, že majú na sebe tenký kabátik a tenký svetrík a aj tak nemrznú… A tak sa točím, s nežným zimným vánkom, s úsmevom na tvári a tancujeme si spolu v znení šumivých tónov rušného mesta.

Aj vy premýšľate nad tým, prečo je to tak? Prečo je svet obrátený na rubi? Prečo veci nie sú tak, ako by mali byť? Prečo život nemôže byť prechádzka ružovou záhradou? Záhradou plnou krásnych voňavých kvetov? Svet plný cuktorých obláčikov, po ktorých by sme veselo tancovali… Skákali by sme z jeden na druhý, šťastní, s úsmevom na tvári, v krásnych a pohodlných botičkách, ako sú tieto nebesky-modré nádhery z úžasného eshopu jej.sk… A tak príde realita, ktorá býva presným opakom. Aj tak však netreba strácať pozitívne myslenie. Len stačí sa len usmievať, pretože svet bude krásny len vtedy, keď budeme šťastie rozdávať, nie čakať na to, že príde samo…

A preto si ešte zapnite túto úžasnú pieseň, ktorá vám dá pozitívne vibrácie a snáď vám sklášli deň tak, ako mne! Už len ten úsmev a prianie krásneho zvyšku dňa!

SCARF – SECONDHAND / JACKET – H&M (SECONDHAND) / SWEATER – C&A / SKIRT – KEJMY TATRANSKA DESIGN (HANDMADE) / SOCKS – LIDL / SHOES – JEJ.SK

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy

PHOTOS BY : Jaroslav Tatranský, senior


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram