Bloggers RE

MOST GIRLS WORK HARD, GO FAR, WE ARE UNSTOPPABLE.


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Začal nový mesiac. S ním nové plány, nové odhodlania pustiť sa konečne do realizácie tých, ktorých mám plnú hlavu…  Odkedy sa reálne pohybujem vo svete módy, študujem ju, som jej súčasťou a zaoberám sa ňou viac ako len skrz médiá, môj názor na ňu sa rapídne zmenil. To ste mohli zaznamenať v textoch mojich článkov, kde píšem, že trendy nie sú všetko a radím vám, aby ste sa nimi neriadili. Píšem o tom, ako by ste si mali nájsť vlastný štýl, ktorý bude o vás vriavieť skôr, ako stihnete vysloviť tie správne slová. O tom, ako sa netreba hnať za novými kolekciami, hordami oblečenia a sezónnymi výpredajmi. O tom, ako sú secondhandy úžasné a moje extrémistické názory o tom, ako musíme chrániť planétu pred nadprodukciou textilného odpadu… Je to všetko, čo predstavujem. To, čo ma robí mnou a šťastnou. Je to mojou súčasťou a môj názor na tento svet.

Tým chcem povedať, že by som rada podporovala tvorbu mladých začínajúcich umelcov. Či už ide o módu, módne doplnky, šperky, fotografiu, interiér, jedlo, či rôzne iné úžasné kúsky- Som za to, aby sa remeslo a ručná práca vrátili medzi nás. Aby sa stali súšasťou nášho každodenného života. Aby sme si začali opäť vážiť šikovné ruky, kvalitnú výrobu a jedinečnosť každého materiálneho kúsku, ktorý v živote vlastníme. A preto tu dnes pre vás dve šikovné slečny, ktoré mi pomohli vytvoriť tento článok. Prvou z nich je Alexandra Opoldusová, ktorej kabelôčky ozvláštnia nejeden môj budúci outit. Je to nesmierne kreatívne dievča, moja spolužiačka na Vysokej školy výtvartných umení v Bratislave v ateliéri texilného dizajnu a talentovaná dizajnérka. Jej tvorba je hravá, farebná a nesmierne ma baví! Druhou veľmi šikovkou slečnou je Daniela Slávik, nadaná spisovateľka a produktová fotografka s úžasným vnímaním detailov, ktorá začína fotiť aj ľudí a ja som bola jej prvým pokusným králikom.

Sú to len dve úžasné slečny plné talentu a elánu tvoriť, ktoré by som vám chcela predstaviť. Veľmi pekne im ďakujem za možnosť spolupráce a verím, že ich kreatívne výsledky oceníte rovnako ako ja. Ešte si k tomu pustite túto pieseň a majte nádherný zvyšok dňa!

EARRINGS – KEJMY HANDMADE  / COAT – AMPHORA (SECONDHAND) / TOP, SCARF – SECONDHAND / SKIRT – HAMMER (SECONDHAND) / HANDBAG – ALEXANDRA OPOLDUSOVÁ / SHOES – BALADA
ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy
PHOTOS BY : Daniela Slávik / @danielaslavik

THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram