Prajem krásny deň. Milovať samú seba, znamená akceptovať sa taká, aká si. S nedokonalosťami, ktoré ťa robia jedinečou. A jedinečnosť je lepšia ako dokonalosť. V dnešnej dobe sa ženy naháňajú za tým, aby boli dokonalé – ale pre koho? Neodcudzujem ich za to, je to každého osobná vec, ale s každým záasahom do samého seba sa vytráca tá jedinečnosť, ktorá z teba robí TEBA. Takže krásky, majte sa radi také aké ste, pretože ste krásne presne také aké ste. A práve na takúto myšlienku nadväzuje koncept produktov značky MR. BEAN.
Trend kávových scrubov sa rozmohol priam raketovou rýchlosťou a na trhu nájdete už veľa značiek. Mr.Bean bol môj prvý, a preto som mu verná dodnes. Ako tvrdia aj na svojej stránke, peeling s ním je naozaj dokonalý zážitok.
ČO JE MR.BEAN COFFEE SCRUB?
Je to kávový peeling, alebo scrub (pôvodom z Austrálie) z pražených kávových zŕn Robusta, ktorý obsahuje výhradne prírodné ingrediencie potrebné pre zdravú a krásnu pokožku. Napraví nedokonalosti pleti a zároveň ju krásne vyživí, o čo sa postará za studena lisovaný organický kokosový olej, himalájska ružová kamená soľ, demerara cukor, bio kakao a vitamín E. 
  • Kofeín stimuluje krvný obeh a pomáha znížiť výskyt celulitídy, ekzémy, strie, starecké škvrny, kŕčové žily a lupienky
  • Demerara cukor a Himalájska ružová kamená soľ očistí pokožku a odstráni jej odumreté časti, akné, čierne bodky a iné kožné prejavy
  • Kokosový olej hydratuje pokožku a zanecháva príjemnú vôňu
  • Kakao a vitamín E majú vysoký obsah antioxidantov, ktoré vyživujú a chránia pokožku. Podporujú obnovu tkaniva a regeneráciu buniek.

Voči peelingom všeobecne som bola vždy veľmi skeptická, no odkedy sa mi do rúk (alebo na pleť?) dostal tento, už nechcem iný. Môžem potvrdiť, že používaním sa moja pleť zlepšila. Je lesklejšia, vyživená a taká jemná, že mám nutkanie sa stále dotýkať tváre (viem, viem, to sa nemá!).
Najlepšie je peeling aplikovať večer, no prečo si neurobiť deň krajším hneď z rána, všakže. Nie je nič lepšie ako naštartovať svoj deň kávou a prečo to neurobiť už hneď v sprche?
Tochto chlapíka si zamilujete, to vám garantujem. Ak ak predsa len medzi vami nepreskočí iskra (o čom pochybujem), máte 100% garanciu vrátenia peňazí. Scrub zoženiete za 18,99€.
V ponuke si každý nájde toho svojho – vanilkového, manadrínkového, kokosového, pepermintového alebo dokonca píchuť (vôňu)  Coco Berry či Manuka Honey.
Hodnotenie:
Nemôžem inak, ako dať plných 5 bodov. Vždy sa teším, kedy si konečne spravím chvíľku pre seba – len ja a Mr.Bean.
Skúšali ste MR.BEANa, alebo nejaký z kávových scrubov? Ako ste boli spokojné? Ktorá je Vaša najobľúbenejšia príchuť (vôňa)? Teším sa na vaše komentáre, krásky! Majte krásny deň.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here