Bloggers RE

MŮJ VÝLET DO ITÁLIE (3/3)


Autor: Anna, stylebybrunettes.blogspot.cz

Mají všechny Italky styl? Troufám si říct, že mají. Římě bylo těžké si toho všímat, protože jsme potkaly víc turistů než místních obyvatel. Ale ve Florencii na nádraží nebo v menších městech ano. Když už mluvím o nádraží, vlaky v Itálii ve stanicích nebrzdí (teda pokud nemají v plánu zastavit). Nás to dost překvapilo… ale zpět k Italkám. Už na tomto zmiňovaném nádraží jsem potkala několik různě oblečených dam. Kabelky jim ladily k botám, měly perfektně upravené vlasy a často rtěnku, která ladila k jejich outfitu. Potom tam přišla mladá paní ve sportovním oblečení s batohem na zádech. Konečně někdo trochu „jiný“, říkala jsem si. Když jsem si ji ale prohlédla, zjistila jsem, že i ona má perfektní vlasy a sladěné oblečení v barvách béžové a vojensky zelené.

I Italové mají styl. Celkově se mi zdáli mnohem víc usměvaví a otevření v porovnání s lidmi u nás.

Abych tak nějak uzavřela Můj výlet do Itálie, vrátím se k našemu programu.

Navštívily jsme samozřejmě i Vatikán. Ten je opět nádherný a stavby tak vysoké. Přidám vám pár fotek. 😊

Abych to všechno shrnula, v Itálii se mi moc líbilo. Vím, že se tam podívám znovu. Lidé jsou příjemní, jídlo je výborné a památky nezapomenutelné. Pokud se dokážete smířit s davy turistů, za mě výlet do Itálie jen doporučuji.

Anička
<3

P.S. Viděli jste předchozí články z Itálie? Stačí kliknout tady -> Itálie1  & Itálie2


stylebybrunettes

Ahoj, jsme blog vytvářející dvouma brunetama Michaelou a Aničkou, od toho název Style by brunettes. Náš blog je o kosmetice, módě a životním stylu. Určitě budeme rády pokud se náš blog bude líbit, i za jakoukoli zpětnou vazbu. O:-)

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram