Bloggers RE

#MUMFIT JEANS | NA 3 SPÔSOBY


Ahojte ženy, neviem prečo ale v poslednej dobe ma začalo veľmi baviť písať o móde. Už som Vám napísala aj Wishlist, kde môžete ušetriť, ale taktiež aj Fashion okienko – tento článok sa Vám podľa komentárov a pozitívnych ohlasov veľmi páčil, za čo Vám chcem veľmi poďakovať!

Dnes teda tiež článok z fashion kategórie a chcela by som sa zamerať na rifle, ktoré som nedávno objavila v obchode Sinsay. Neviem, či tento obchod, alebo e-shop poznáte, ale ja ho mám veľmi rada. A naposledy ako som sa tam zastavila som našla v tieto #mumfit jeans, ktoré som už veľmi dlho hľadala, ale vôbec pekne nesedeli. No tieto sú úžasné a preto som si nachystala 3 spôsoby ako ich nosiť.

1. ELEGANTNÝ LOOK

Tento som vymyslela ako prvý, pretože s podobnými outfitmi sa stretávam na We<3it ale aj na Pintereste kde hľadám inšpirácie, či už na makeup alebo outfity. Biela košeľa a pod ňou nejaká pekná čipková podprsenka je vždy TOP. Rifle, a zvolila som čierne sandálky so strapcami, ktoré som kúpila na eshope Topankovo.sk

2. ŠPORTOVÝ LOOK

V poslednej dobe celkom dosť preferujem aj športové oblečenie, čo u mňa nebolo zvyčajné. Nerada som nosila aj tenisky, ale niečo sa zmenilo a ja teraz chodím v mikine a teniskách skoro všade. Zvolila som krátku mikinu s potlačou, ale určite by som si dala ešte niečo pod ňu, neišla by som s holými krížami – to fakt nie, moje zdravie si strážim a keď je dosť zima tak aj pod nohavicami nosím pančuchy.  Zvolila som “šachovnicovú” kabelku, ktorá má jemnú retiazku a dá sa nosiť ako crossbody.

3. LOOK DO ŠKOLY

Keďže teraz som poctivá vysokoškoláčka, tak som sem zaradila aj outfit, ktorý by som zvolila do školy. Tu sa riadim pravidlom – hlavne pohodlne. Biele tričko s dlhým rukávom, sivý kabátik a čierne nízke “kovbojské” poltopánky. Do školy ale asi aj všade najradšej nosím plátenné tašky, kde sa mi všetko zmestí a taktiež sú naozaj štýlové. A smelo do školy!

Nosíte #mumfit jeans ? Ktorý outfit sa Vám najviac páči ? Určite mi dajte vedieť dole do komentárov.


Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X