Bloggers RE

MY HEART IS HOPING YOU’LL WALK RIGHT IN TONIGHT.


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

A už je to oficálne, dnes je presne prvý jesenný deň, respektíve jesenná rovnodennosť. Spolu s ňou mi prišlo veľké množstvo úžasných vecičiek, o ktoré by som tu dnes s vami rada podelila. Niektoré na mňa čakali trochu dlhšie doma, iné sú úplne nové… Každopádne, všetky sú tak zamenité, že som si ich hneď zamilovala a verím, že si ich zamilujete spolu so mnou!

Beauty BigBang je internetový obchod s veľkým množstvom dekoratívnej kozmetiky. Ja som dostala možnosť vyskúšať päť matných rúžov rôznych odtieňov a dvoch druhov matnosti. Dnes tu mám len tieto tri vodeodolné s nádhernými odtienmi, ktoré… Popravde, sama by som asi nemala odvahu kúpiť si také a preto som rada, že som ich mala možnosť vyskúšať! Sú nádherne matné a neodfarbujú sa. Ešte som ich neskúšala mať celý deň na perách, ale určite sa môžte tešiť vidieť ich reálne na perách!

Ďalší super kozmetický prípravok je táto maska na pery… Áno, aj maska na pery existuje. Od kórejskeho ehopu BB Cosmetics som dostala jednu od značky Brilliant. Nemyslela som si to, ale po vyskúšaní jedného balíčka z piatich, ktoré balenie obsahuje, som padla na zadok. Krajšie, hebkejšie a konečne nepopraskané pery, som ešte nikdy nemala! Viac vám určite ešte napíšem! Náramne úžasnou vecou je aj nádherný časopis s názvom Dream & Live magazine od multi-talentovanej Katky Sedlákovej z roztomilého blogu dreamandlive.eu, na ktorom nájdete neskutočné množstvo krásnych fotografií v mojich najobľúbenejších pastelových tónoch. Časopis vyšiel ešte počas leta a toto letné vydanie obsahuje nie len veľa dokonalých fotiek, ktoré vyfotila samotná Katka, ale aj článkov, rozhovorov, tipov a diy projektov, do ktorých vložila svoje srdce! Číslo je zamerané na ružovú a rozhovory s deviatimi skvelými ľuďmi, ktorý si idú za svojim a plnia si svoje sny prostredníctvom vysnívaných prác. Ich príbehy sú nesmierne inšpirújúce a motivujúce ako aj záložka a plagátik, ktoré boli k časopisu priložené ako malé milé prekvapenie. Katka a jej tím už pilne pracujú na ďalšom čísle a ja sa neviem dočkať, keď si ho budem môcť počas ďalšej cesty vlakom preťítať!

Veľkou, chutnou a zdravou dobrôtkou tu mám Cacao Nibs od Simón Coll, ktoré obsahujú 70% kakaa. Sú zbierané z kakaovníkov z plantáží v Ghana, neskôr sa opekajú v továrni, kde z nich zvnikajú malé čokoládky. Ďalšou aj dobrotou pri varení, ale tiež skvelým pomocníkov v kometike je bio panenský kokosový olej od značky Kospa, ktorý je v tomto mini balení pre mňa úplne praktický. A keďže je neparfumovaný, je možné ho multifunkčne využiť. Tak ako aj vynikajúca plátená taška s potlačou kresleného psíka menom Lujza. Ako píše na Sashe jej pôvodná majiteľka Vali – “Lujza je fenka dlhosrstého jazvečíka. Má veľmi dobrú povahu a je až príliš spoločenská – preto ju nikdy nenechaj doma osamote! Na prechádzku ju môžeš vziať do práce, školy či obchodu. Na oplátku ti spríjemní deň svojou chlpatou spoločnosťou a pomôže ti cestou domov s nákupom alebo ťažkými knihami.”. Tento jej krásny príbeh v sebe skrýva dve veľké myšlienky – šetrenie životného prostredia skrz obmedzenia používania igelitových tašiek a ochrany zvierat. Spolu s krásnou vysačkou bola k nej stránka z knihy a nálepka proti týraniu zvierat. Luzja je famózna a trávime spolu príjemné nakupovanie a prechádzky Bratislavou! Poslednou drobnosťou, ktorá mi urobila veľkú radosť, sú malé vyšívané kaktusy v podobe nažehľovačky. Objednala som si ich na Poštovnézdarma.cz a teším sa, ako ich využijem pri tvorbe diy podrpsenky!

To by to bolo odo mňa na dnes teda všetko. Verím, že mi nezabudnete napísať, ktorá z noviniek vás oslovila najviac, poprípade zanecháte nejaký váš tip na jesennú vecičku, ktorú ste si v tomto krásnom období zamilovali! Ak trávite svoj piatkový večer ako ja pri čajíku pod teplou dekou, tak si k čítaniu pustite túto novú krásnu pieseň a želám vám krásny zvyšok dňa!

PHOTOS BY : Kejmy Tatranská / @lady_kejmy


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram