NA KAMENNÉM VRCHU


Autor: Anna Slováková, dazzlicious.cz

Ahoj! O víkendu jsme se s Tomem vydali na menší výlet na Kamenný vrch, konkrétně na Koniklecovou louku, kde jsme se chtěli podívat na právě kvetoucí trsy konikleců. Věděli jste, že v Brně jich roste úplně nejvíc takhle na jednom místě a jsme tak světová rarita? Já si stále říkám, že fakt nenacházím nic, co by tohle město nemělo 🙂 Žije se mi tady vážně skvěle!

Při té příležitosti jsme využili i krásného počasí a nafotili outfit už v pořádně jarním duchu. Konečně jsem vytáhla svůj milovaný křivák, který už budu mít pátou sezónu, a kromě narušení koženky okolo límce na vnitřní straně pořád vypadá skvěle. Pod něj jsem si vzala pruhovaný top ze SheIn, který je v půlce rozdělený a má jak vodorovné, tak svislé pruhy. Navíc se vespod zavazuje na mašličku a je krásně vzdušný. V létě ho budu nosit hodně často 🙂

Zbytek outfitu tvoří tmavě modré 7/8 kalhoty z Primarku a nové tenisky z Deichmannu. To byste nevěřili, kolik úsilí mi dalo takové tenisky sehnat! Nechtěla jsem za ně dávat dva tisíce, nejsem na ty značkové Adidasy, Nike apod., jenže všude v obchodech je právě buď to nebo pak tenisky/sneakersy takového typu, co se mi nelíbí nebo mi nesedí na noze. Tyhle z Deichmannu byly jediné, které mi sedly, tak jsem neváhala.

Křivák – Pimkie

Top – SheIn

Kalhoty – Primark

Tenisky – Deichmann

Sluneční brýle – maxbryle.cz

Mimochodem, na tom topu je nejlepší, že je z nemačkavého materiálu, takže když se vypere, není potřeba ho žehlit. Vypadá pořád dobře!

Na konec jedna bonusová fotka, kdy koukám do sluníčka a směju se, je taková pohodová, uvolněná, víkendová a výletní 🙂 Můžete mě na ní vidět z profilu, vynikne tak můj kulatý nos (pršáček), který jsem zdědila po dědovi. Jinak za fotky moc děkuju Tomovi, on mě prostě umí zachytit nejlépe <3

Napište mi, jak se vám můj outfit a fotky líbí, a taky se se mnou podělte v komentářích, jestli máte po svých předcích nějaký typický rys jako já ten nos 🙂 Budu se těšit. Tak se mějte krásně!


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here