Bloggers RE

NÁDHERNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ PŘEJE BLOGGERS RE


Milí čtenáři,

po roce opět nastal kouzelný čas míru, klidu, pohody, lásky a naděje – čas Vánoc.

Letošní Vánoce jsou tak jiné, jako byl jiný celý rok 2020. Zcela nečekaně jsme všichni museli čelit okolnostem, které zásadně ovlivnily naše životy. Okolnostem, které nás zastihly nepřipravené a se kterými jsme v průběhu roku sváděli, a bohužel stále svádíme, náročný boj.

V BloggersRE věříme, že i z těch nejhorších zážitků si lze vždy odnést něco dobrého. Ne vždy hned, často až s odstupem času, přesto úplně vždy.

Přejeme Vám i nám, abychom si letos o Vánocích více než kdy dříve uvědomovali to, že byť možná žijeme v jiných částech světa a odlišujeme se nejen svým zevnějškem, ale i tím, jací jsme uvnitř, naše srdce bijí stejně. Snažme se proto co nejvíce, aby bila nejen pro nás samotné, ale i pro druhé. Alespoň na chvíli se zastavme, zapomeňme na všechny strasti a uvědomme si skutečné hodnoty, které máme všichni zakořeněné hluboko v sobě. Buďme pospolu, dávejme si najevo lásku, užívejme si nezaměnitelnou atmosféru nejkrásnějšího času v roce a radujme se ze všeho, z čeho se radovat můžeme, počínaje úplnými maličkostmi.

Za celý tým BloggersRE Deni Hartmannová, šéfredaktorka


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojuje online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI