Bloggers RE

NAJVOŇAVEJŠIE TEKUTÉ RÚŽE


Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.com

Na mojom kozmetickom stolíku nájdete peknú zbierku rúžov, či už klasických, alebo tekutých. Dokupujem stále nové a nové, aj keď som niektoré ešte ani poriadne nevyskúšala. Absolútne najobľúbenejšie sú ale tie matné. No napriek tomu, že ich mám naozaj veľa, väčšinou siaham aj tak po tých istých. Taká tá overená klasika. Najčastejšie sú to svetlé farby, no ak mám náladu, tak rad padne aj na výraznejšie odtiene. V dnešnom článku vám ukážem moje 4 stálice, ktoré okrem toho, že majú farbičky, ktoré ja môžem, aj neskutočne voňajú (a keď píšem, že neskutočne, tak to myslím vážne).

V kolonke “najobľúbenejšie” sa nenachádzajú len tak hocijaké rúže. Čo očakávam, je hlavne výdrž. Hydratáciu od matných rúžov čakať síce nemôžem, no ak prílš nevysušujú, tak majú veľké plus. Čo ale neznesiem je, ak je tekutý rúž lepkavý a drolí sa na perách. Taký putuje rovno do koša. Vyskúšala som už veľa tekutých rúžov a našla som medzi nimi svojích favoritov, ktorých vám dnes ukážem.

REVLON ULTRA HD MATTE LIPCOLOR

610 HD Addiction

Práve tento jeden je z kategórie “nálada na výrazný rúž” a je perfektný! Okrem toho, že vonia úplne božsky, má aj skvelú výdrž. Môžete kľudne jesť a piť bez obáv, že by vám zliezol. Odskúšala som ho napríklad aj na plese, a počas celého večera som ho na pery nanášalalen dva krát – prvý krát pred plesom a druhý krát až nad ránom.

NYX SOFT MATTE LIP CREAM

02 Stockholm

Tento mám v zbierke už dlho a pamätám si, že keď som si ho objednávala, nevedela som sa rozhodnúť, ktorý odtieň si vybrať. Odtiene sú pomenované podľa svetových metropól a doteraz neviem, prečo som si vybrala práve Stockholm. Každopádne, farba mi sadla a doteraz je mojím obľúbeným. Má jemnučkú a voňavú textúru, ktorú na perách ani necítite. Trvá síce trošku dlhšie, kým zaschne, ale po zaschnutí o ňom ani neviete.

LIME CRIME

Cashmere

Tento tekutý rúž má najkrajší obal v mojej zbierke. Jednoduchý ale predsa zaujímavý. A takisto má najlepšiu výdrž. Dobre sa nanáša a keď zaschne, máte problém ho dať dole. Odporúčam ho dávať dole napríklad odličovacím olejom, pretože drží ako kliešť!

GOSH LIP OIL

Crystal star 007

Keď som spomínala hydratáciu, mysela som ňou hlavne tento olej na pery. Novinka, ktorá si ma získala hneď, ako som ju prvý krát vyskúšala. Nie je to síce tekutý rúž, ale svoje miesto si v tomto článku zaslúži. Zo začiatku som sa obávala tých trblietok, no na perách vyzerajú decentne. Ale hlavná vec, prečo sa dostal do top 4, je hydratácia. Môže konkurovať ktorémukoľvek dobrému hydratačnému balzamu na pery a dá sa využiť naniekoľko spôsobov. Samostatne alebo na ktorýkoľvek rúž.

Tu si môžete porovnať odtiene (zľava: NYX, Lime Crime, Revlon, Gosh)

Máte aj vy svojich obľúbencov? Potrebovala by som nejaké nové odtiene, kedže sa blíži leto a rada si nechám poradiť, nech idem na istotu. Blíži sa BLACK FRIDAY a ja dúfam, že si nejaké tie tekuté rúže uchmatnem aj ja. Aký máte názor na tento sviatok? Minulý rok som sa zamerala skôr na parfémy, a myslím, že ich nevynechám ani tento rok, pretože parfémy sú moja ďalšia “uchýlka”.

Ak ste sa dostali až sem, veľmi pekne vám ďakujem za prečítanie a budem veľmi rada, ak sa somnou podelíte s vašimi obľúbencami a či nakupujete počas Black Friday.

Odporúčam Vám sledovať aj moju FB stránku, aby vám neunikli žiadne novinky a súťaže. Viac fotiek a súťaže nájdete aj na instagrame @s.dubravova.

Majte pekný zvyšok dňa! S.


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram