NAKUPOVÁNÍ S DĚTMI? – NEMOŽNÉ!


Autor: Terka Outratová, zezivotamilujicimamy.blogspot.com

Když máte malý dítě, nakupuje se o krapet hůř, než když jste sami. Představte si to v reálu.

Pokud jste sami – jdeš si, vezmeš si košík (ten do růči) a jdeš si pěkně v klídku – koukáš, na co máš asi tak zrovna chuť, a nepřemýšlíš, co budeš vařit zítra, natož pozítří.
Když máš dítě – musíš automaticky vzít ten obří vozejk, abys to dítě měl kam dát. Potom ten vozejk střežit jak oko v hlavě, protože jinak u pokladny zjistíš, co všechno sis nedobrovolně koupil. Takže nákup pak vypadá tak, jako bys krám vykradla. Chodíš tam se seznamem sem a tam, dokud nekoupíš vše, protože máš jasnou představu, co budeš celej tejden vařit. Jseš z toho celá nervní, protože dítě furt kňourá, že něco chce a ty za boha nejsi ochotná mu to koupit.
A můžeš se snažit, jak chceš, stejně mu to nevysvětlíš.

Necháš tam min. 2000 Kč a seš ráda, že to vydrží alespoň 3 dny.

Dneska jsme byli s Izikem ve městě. Potřebovala koupit nový boty na zimu. (Ona! rozumíte). Dítě, kterýmu je 16 měsíců a přes zimu ji stejně budete tahat v kočáru.

Ale tak ok, aby ty nožky měla v teple.
Představa byla jasná, vlítnu do první obuvi, co potkám, vezmu první zateplený boty a bude to.
A realita?! – V tý kose, co dneska teda mimochodem byla, jsem lítala po celým městě, protože malá si usmyslela, že se jí žádný boty, co jsem vybrala, prostě nelíbí!

Takže celá zoufalá jsem to vzdala a šla domů. Poslední možnost už byl jen Deichmann. Jak tam vlítla, přesně věděla, kam jít. (Nechápu, byla tam poprvý). Viděla “ty pravý”, vyzkoušela, udělala oči a už jsme stály u pokladny. Paní prodavačka se ji zeptala, jestli na ně chce ochranný mlíko a protože ta cácora kejvne na všechno, odešli jsme z krámu o litra lehčí! (:D :D)

Opravdu se bojím toho, až nadejde čas, kdy půjdeme nakupovat oblečení. Hodiny strávený v kabince a u zrcadla a dělání selfíček a rozhodování alá “nevypadám v tom tlustá”….

Terez


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here