Autor: Dennie, dennieslife.wordpress.com

Ahoj Všem. Jak si užíváte podzimních dnů, myslím, co se módy týče!?

Já si je užívám na sto procent. Asi jste si všimli, že na podzim často nosím šaty, no vlastně je nosím skoro pořád. Vidíte je na mně častěji než v létě. Miluji právě kombinaci šatů, bundiček a k tomu nějaké podzimní botky a velkou šálu :), podle mě nejkrásnější outfity vytvoříte právě na podzim.

Minulý týden jsem jela do nákupáku, protože jsem si chtěla pořídit nějaké hezké nové šaty. Bohužel mi žádné nepadly do oka, a proto jsem si řekla, že se po dlouhé době zajdu podívat na nějaké šatičky právě do SEKÁČE.


Do sekáče? Vážně? Vážně nakupuješ v sekáči? Jsou lidé, kteří se stydí za to, že si občas něco koupí v sekáči. Já v tom tedy nevidím ani jeden důvod. Neznamená to přece, že když jdete do sekáče, tak že nemáte peníze. Já mám sekáče ráda, protože vždy tam „ulovím“ nějaký kousek, který se všem v okolí líbí a vždy se mě ptají, odkud mám například ty super šaty a já s radostí řeknu „Hele, nebudeš věřit, ale ze sekáče a stály mě jen 99 korun“. Přesně tyhle červené šaty, které vidíte na fotce, jsou ze sekáče, jsou zn. TOPSHOP a stály mě stovku? Jako vážně? To je super, ne? Pořád si říkám, že draze umí nakupovat každej :). Sekáče mám ráda i z toho důvodu, že z 99 procent si koupíte nějaký nový kousek do Vašeho šatníku a víte, že ho nikdo nebude mít.

Často se střetávám s tím, že mi dotyčná osoba řekne „no jooo, jenže Ty si z toho sekáče odneseš kolikrát tak pěknej kousek a já nic, proto tam nechodím“… vždy, když jdu do sekáče, tak jdu s nějakou představou, jako například posledně, že bych chtěla nějaké šaty. Zamířím ke stojanu, kde mají pověšené šaty, a začnu hledat… některé mají vadu, některé jsou velké, některé malé, ALE NĚKDE se tam schovávají přesně ty šaty, které Vám padnou a budou super :). Sekáč není o tom, že přijdete jako do nějakého značkového obchodu a vidíte hned vše, co mají nového, sekáč je o tom, že musíte „hrabat“. Když se tedy rozhodnete sekáč navštívit, ale jak říkáte, že neumíte „hrabat“, zaměřte se na určitý kousek, který byste chtěli anebo na konkrétní barvu. Zapomeňte na to, že za 5 minut máte sekáč prošlý. Abyste něco tzv. ulovili musíte pořádně koukat, protože určitě je tam pro Vás něco schovaného, něco, co se Vám bude líbit a budete mít z toho radost.


Pokud někdo opovrhuje sekáčem, tak ať. A že říká, že by do sekáče nikdy nešel, tak ať tam nechodí a že má „blbé“ řeči, že někdo nakupuje v sekáči? NO A CO! Já se za to nestydím a ráda sekáče navštěvuji opakovaně.

Víte, co mě kolikrát naštve? Posledně, když jsem si kupovala v jednom obchodě khaki košili, tak jsem z ní měla strašnou radost. Sice mě ta radost stála 599,- ale co, módu mám ráda, a když se mi něco líbí, tak si to prostě koupím. Cca týden poté, jsem šla do sekáče a skoro stejnou košili tam měli za 59,- . No není to k naštvání? Podle mě, rozhodně jednou za čas stojí za to nějaký ten sekáč navštívit 🙂! Určitě mi napište do komentářů, jaký máte názor na nákupy v sekáči Vy.

Vidíme se příště u dalšího článku, mějte se krásně a #BeHappyAlways dennie :*


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here