Bloggers RE

NAMIXUJ SI SVOJ KRÉM


Autor: Simona Dubravova, liveinfoxworld.blogspot.com

Kto by ju nepoznal? Ikonická modrá okrúhla plechová škatulka nechýbala na toaletnom stolíku ani u jednej z nás. Ja ju mám stále v kúpeľni a nepoznám snáď univerzálnejší krém, ako je tento. No ako každá značka, aj Nivea sa snaží prinášať novinky. Najnovšie si môžete namixovať svoju vlastnú vôňu tak, ako sa páči vám. Klasická soft či svieža, sladká alebo exotická? Dajú sa medzi sebou miešať a fantázii sa medze nekladú. Zaujali ma natoľko, že som sa rozhodla vám o nich dnes napísať viac.

Telové mlieko je vec, ktorá u mňa nemôže chýbať. V zásobe ich mám vždy niekoľko a veľmi rada sa púšťam do skúšania nových. Najväčšie zastúpenie má u mňa kokos, vanilka a čokoláda, počas leta vždy prepadnem maline či ananásu. No nikdy mi nenapadlo mixovať ich. A s týmto skvelým nápadom prišla Nivea a priniesla tak trojicu nových ovocných a sviežich vôni, ktoré si môžete medzi sebou ľubovoľne miešať.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ako to funguje?

Jednoducho. V dlani si zmiešate vybrané krémy a už len nanesiete na telo. Hotovo!

Ja som si obľúbila kombináciu ružového Berry Charming, ktorý je spojením sladkého letného ovocia ako šťavnaté maliny, divé jahody a jablko spolu so žltým Happy Exotic, ktorý spája sladký ananás, sviežu kokosovú vodu a citrusové poldy.

V zelenom kelímku sa skrýva hravá svieža vôňa Chilled Oasis. Jedinečná kombinácia mäty, zelených lístkov a kvitnúcich ľalií.

Nedá mi nespomenúť, že Happy Exotic mi pripomína takú letnú pohodičku pri mori a piňakoláde. Mňam! Myslím, že každý si najde to svoje, všakže.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Takýmto kombinovaním si viete vytvoriť nové a nové krémové vône na veľa spôsobov podľa nálady. Dajú sa samozrejme používať aj samostatne. Hydratujú a zjemňujú pokožku a po nanesení sa krásne vstrebú a nezanechavajú pokožku mastnú. Milujem ten pocit prevoňanej pokožky.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nivea Soft je určený na celé telo a ak nepatríte medzi ľudí, ktorí obľubujú výrazné vône, skúsila by som kombinovať vyššie spomínané voňavé trio práve s týmto krémom. Má úplne ľahunké zloženie obohatené o jojóbový olej a vitamín E. Praktické balenie týchto krémov sú veľkým plusom aj počas dovoleniek, kedy si ich môžete zobrať so sebou a nezaberú vám kopec miesta.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prečo je potrebné používať telové mlieko či krém?

Takéto vyživné krémy sú pre pokožku skvelými pomocníkmi. Hydratujú, zjemňujú a pomáhajú jej udržať elasticitu. Ak jej doprajete, určite sa vám odvaďačí. Pravidelným používaní krémov či mliek sa vyhnete napíklad suchej pokožke, či jej predčasnému stárnutiu.

Aj keď možno nemáte vyslovene suchú pokožku, je dobré, ak ju aspoň po sprche či teplej vani hydratujete, pretože prirodzene stráca vlhkosť. Ďalším benefitom je príjemná vôňa, ktorá navodí lepšiu náladu. Ja som si napríklad z toho spravila taký môj rituál a neviem si predstaviť, že by som sa už po sprche nenakrémovala.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ak ste sa dostali až sem, veľmi pekne vám ďakujem za prečítanie a budem veľmi rada, ak mi dáte vedieť, čo hovoríte na tieto novinky.

Odporúčam Vám sledovať aj moju FB stránku, aby vám neunikli žiadne novinky a súťaže. Viac fotiek a súťaže nájdete aj na instagrame @s.dubravova.

Majte pekný zvyšok dňa! S.


Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram