Kniha (NE)JSEM INFLUENCER

Sociální sítě hýbou dnešním světem. Kolik času na nich trávíte? Jejich síla je obrovská a ve špatných rukou může napáchat mnoho škod. Všechno má však rub i líc a sociální sítě mají stejně tak světlé, jako i stinné stránky. Přečtěte si rozhovory s oblíbenými online tvůrci a inspirujte se jimi pro svou tvorbu. Tipy v knížce vám pomohou tvořit lepší obsah, díky kterému si budete moci začít i vydělávat. Ukážeme vám, co dělat a co naopak nedělat, předáme rady a přidáme k tomu bonus navíc.

Influencer a online marketing jsou mou zálibou i profesí již 4 roky. Za tu dobu jsem měl možnost poznat, jaký vliv mohu mít influenceři a jak velkou součástí našich životů jsou sociální sítě, i když si to mnohdy nechceme přiznat. Rozhodli jsme proto poukázat na tuto situaci a pokusit se ji zlepšit k lepšímu. Udělali jsme řadu rozhovorů s online tvůrci nebo psychology. Provedli jsme průzkum, kterého se zúčastnilo přes 4000 respondentů. Všechny ilustrace ke knize navíc ručně kreslí naše talentovaná grafička Tea Máslová.

Ivo Veselý

Founder BloggersRE

Náš nápad napsat knihu přišel již před dlouhou dobou. Chtěli jsme vytvořit něco, co by zcela korespondovalo s myšlenkou našeho projektu, reflektovalo naše myšlenky týkající se dnešního dění na sociálních sítích a především něco, co by skutečně mělo nějakou hodnotu a dokázalo něco předat, a to jak online tvůrcům a influencerům, tak i jejich sledujícím, ke kterým věříme se tato kniha také dostane.

Deni Hartmannová

Managing Director & Chief Editor

Kniha bude uvedena do prodeje v zimě 2020.


X