Komunita online tvůrců

NEOBYČEJNÝ DIÁŘ 2018

0 5

Autor: Canli, canli.cz

Jak to tedy bude s Neobyčejným diářem dál?

Nyní jsou již oficiálně spuštěny stránky www.neobycejnydiar.cz, na kterých se můžete přihlásit k odběru novinek, získat tak slevu a navíc ebook “Jak si zorganizovat čas, abyste dosáhli svých cílů.”
Teď záleží jen na vašem sdílení, aby se Neobyčejný diář dostal mezi co nejvíce lidí.
Proto pokud se vám líbí, budu ráda za jakoukoliv podporu! 🙂

Až tohle nějak společně zvládneme, rozjedu crowdfundingovou kampaň na hithitu. Kde si budete moci Neobyčejný diář předobjednat se slevou nebo (pokud byste o diář neměli zájem, ale chtěli pomoci) přispět zakoupením dalších malých produktů.

Sdílejte proto webové stránky www.neobycejnydiar.cz, abyste i Vy mohli Neobyčejný diář držet v rukou!

A čtěte dál, pokud chcete vědět více o diáři…

Rok se s rokem sešel a spousty se toho změnilo. Z mého bezmyšlenkového spontánního nápadu, který byl (jak jsem později zjistila) promyšlený jen z minimální části, se stalo něco, co je nyní součástí mého života.

Neobyčejný diář vznikl z pouhého snu. Z jedné myšlenky, která nezůstala pouze nápadem, ale dokázala se prodrat až na papír. Z toho malého nic začalo vznikat cosi velkého. Začínalo to nabírat smysl, směr, design a další nápady.
Čirou náhodou jsem se s ním dostala do soutěže “Soutěž a podnikej”, která mi převrátila život naruby. (Vy se do ní můžete přihlásit nyní. Probíhá druhý ročník, tak nepromeškejte čas na změnu!)
Získala jsem nespočet zkušeností a informací. Během roku jsem toho nacestovala víc, než by mě napadlo.
Jezdila jsem na semináře do Prahy a Brna. Často jsem byla na cestách více jak dva dny. Čekala jsem v 1:00 ráno dvě hodiny na hlavním nádraží v Praze. Měla jsem nespočet zážitků, ale i zkušeností, které uplatním v životě mnohem víc, než kdybych seděla ve škole a byla další ovečka ve stádu.

Většinou když něco plánuji, nikdy nedojde k naplnění. Tak to bylo i s mým třeťákem a plánovaným zaměřením se na učení. Nebyl na to ještě správný čas. Můj třeťák se naplnil leda tak riskováním, plněním úkolů, pracovních schůzek a flákáním školy, ale za dobrým účelem. A i když to nebylo vůbec jednoduché, neměnila bych za nic!

Také se mi podařilo získat svého prvního sponzora. O tom si přečtěte víc TADY.

Nechyběly ani hejty a zvláštní noční telefonáty z neznámých čísel. Ano! I to k tomu všemu patří. Hlavní je se z toho nepo*rat, že jo?!

Sledovat Neobyčejný diář můžete:
Na facebooku – https://www.facebook.com/neobycejnydiar/?fref=ts
Na instagramu – https://www.instagram.com/neobycejnydiar/
Na webovkách přihlášením odběru – http://neobycejnydiar.cz/

Byl to můj malý velký sen a naučil mě toho tolik, že se tomu jen těžko věří. Jsem opravdu vděčná za tyto příležitosti.
A chtěla bych poděkovat všem, kteří ve mě mají stálou víru, podporují, pomáhají a za to, že jsou. Chtěla bych poděkovat i organizátorům Martinovi Vítkovi a Davidu Friedlovi za “Soutěž a podnikej”, jelikož bez nich bych teď určitě nebyla tady, kde jsem.
A hlavně vám všem! Všem, kteří si zakoupili Neobyčejný diář 2016, napsali povzbuzující komentář nebo osobní zprávu. Opravdu si toho vážím a dodává mi to sílu pokračovat dál! 🙂
Děkuji! ♥

Nakonec pár fotek, abyste věděli, jak vlastně vypadá diář na 2018.
O tom, co je uvnitř a čím se liší, si přečtete v mém starším článku JAK SE TVOŘÍ DIÁŘ.

Mějte se a smějte se 🙂 Canli 🙂

A nezapomeňte mi napsat, jak se vám vylepšený diář líbí?! 🙂


Leave A Reply

Your email address will not be published.

X