NEW IN CALTHA COSMETIC


Autor: Jana Pavlovcová, boulevarddeprague.com

O Calthě jsem vám psala už v jednom předchozím článku. A taky o tom, jak mám moc ráda přírodní kosmetiku. A protože mi už doma došel od ní krém, šampón zrovna tak a můj oční krém už taky dosloužil, bylo na čase se zásobit. Taky se vám vždycky stává, že vám toho v koupelně dojde několik najednou?

Posledně jsem zkoušela kopřivový šampón, který mi moc vyhovoval, a protože se šampóny mají po čase střídat, zvolila jsem tentokrát ten s vrbovou kůrou a lopuchem. Je pro objem, proti lupům a vypadávání vlasů. Něco pro mě. Mám po něm super vlasy. Lehké, čisté, bez zatížení a dobře se mi po něm upravují.

Na oči testuji oční krém s kyselinou hyaluronovou a kofeinem. Má lehkou konzistenci, dobře se roztírá a stačí ho kapička. Vklepu ho pod oči a lehce vmasíruji. Příjemně hydratuje a myslím, že by ho snesly i citlivé oči. Já jsem s ním spokojená, tak uvidím, jak dlouho mi tohle balení vydrží.

Třetí novinkou je citrusový krém na mastnou pleť. Nemastný, jemný a hydratující. Mám pocit, že mírně zmatňujte pleť. Takže je opravdu vhodný pro pokožku, která má sklon se mastit. S tím já totiž bojuji pořád, ale to je u mě běh na dlouhou trať.

Máte s Calthou zkušenost? Co jste konkrétně otestovali?


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno