NEW KHAKI, BROWN & PINK


Jaro klepe na dveře a tohle jsou moje nové úlovky.

O novém trendu “vysokého pasu” jsem vám psala už TADY. Musím říct, že mě osobně se moc líbí a byla jsem hrozně zvědavá, (ano, to my módní maniaci jsme, když se objeví nějaký nový trend) jak budou kalhoty vypadat ve skutečnosti. Trochu jsem se bála, jestli mi takový typ kalhot bude sedět, protože snad nikdy v životě jsem takhle vysoký pas nenosila. Ale byla jsem velmi mile překvapená, protože sednou fakt perfektně a jsou opravdu univerzální. (Brzy vám je ukážu!) Ruku na srdce – džínů, co vypadají všechny stejně, máme ve skříních mraky. Takže pokud máte chuť na něco trochu jiného, do nich!!!

Teď ke kabelce. Chtěla jsem nějakou v přírodním materiálu se zajímavým detailem. Ne moc velkou, ani malou. Zběhala jsem kde co a nakonec jsem překvapivě pořídila.. Víte, kde? V dětském oddělení Zary. Ano!! Tohle je dětská kabelka pro holčičky. Už nějakou dobu sleduji, že tam mají kolikrát hezčí kabelky, než v dámském oddělení. Máte smůlu, děcka. Teta vám jí vyfoukla. 😀

No a náušnice jsou taková závěrečná třešinka na dortu. Koupila jsem je v Mangu a musím říct, že vůbec celá jejich jarní kolekce bižuterie je velmi povedená.

Co jste si nového na jaro pořídili vy?

Kalhoty: Mango, Náušnice: Mango, Kabelka: Zara


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno