Autor: Lucija Veselá, nobodyslisten.com

Nivea Urban Skin Detox je řada pro mladou aktivní městskou holku, takže jsem na ni byla opravdu moc zvědavá. Jsem neustále v jednom kole a moje pleť tím dost trpí. Málo spánku, čerstvého vzduchu, alkohol, stres (v malé míře, protože já se nestresuju) no a donedávna ještě cigarety. (Držím se už měsíc!) Takže mě opravdu moc zajímalo, jestli mi tahle řada pomůže, no a když jsem dostala od Nivea balíček, byla jsem celá natěšená. Od doby, co balíček přišel, jsem produkty používala každý den a ráda bych Vám teď řekla co a jak. Ale ujasněme si jednu věc, každá jsme jiná a co zabere jedné, nemusí vyhovovat druhé. Takže jdeme na to…

Ráno si dáte 1 minute masku, je to i jako peeling. Stíhám to i já, takže to po ránu zvládnete i vy. Já peelingy jako takové nepoužívám, i ve svých 24 mě sem tam sužuje akné a peeling není dobrá věc. Tenhle mi ale kupodivu vyhovuje, navíc mi díky němu viditelně ubylo černých teček, což je za mě naprostá paráda. (Myslela jsem, že tu budou na věky. Jo, zkoušela jsem ty zázracný černý masky “Pilaten”, ale u mě teda bez výsledku.)

Micelárku nepoužívám, ale pleť si čistím Jarischovou vodou (maj v lékárně, je to na problematickou pleť). Takže po masce se klasicky opláchnu a vyčistím tíhle zázrakem. Pak si nanesu ten jejich Nivea Urban Skin denní krém. Doporučuju dát si ho málo, jinak musíte dlouho čekat s makeupem. (A na to fakt nemám čas, tady vážně platí “míň je víc”.). Já na sebe pak ještě nastříkám tu vodu ve spreji od Avéne, vždycky mě to po ránu skvěle probere. No a pak už ten makeup.

Večer se odlíčím, teď používám mýdlo od Manna (přírodní), ale to jak kdy, taky mám ráda věci od Alverde. (Maj v DM) Pak pleť zase vyčistím tou vodou a dám si Nivea Urban Skin noční krém. (Ještě si natřu obočí ricinovým olejem (když jsem nechodila na řasy tak i řasy, líp to po tom roste)) a jdu spát s pocitem, že se o sebe i tak dokážu aspoň trochu starat.

Za mě řada Urban Skin Detox splnila účel. Používám denně, vyhovuje to i mé mastnější problematický zarudlý pleti. Ubylo černých teček, moje pleť vypadá svěžejší. Ale jak jsem řekla už v úvodu, je to jako u všeho individuální. Za mě ale super a ráda Vám tuto řadu doporučím.

Ale stejně Vám řeknu to tajemství. Chce to bejt prostě “hepy”, nic nehrotit a mít se ráda! To je základ ke šťastnýmu životu i lepší pleti. Užíjte si svátky.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here