Bloggers RE

NOVÁ RUŽOVÁ RADA ZNAČKY NIVEA


Značka Nivea sa rozbehla s novinkami. Pred chvíľou sme tu mali zelenú radu Detox a dnes tu máme novú ružovú radu, čo je mne osobne ešte viac sympatické. Dnes tu bude iba predstavenie noviniek, ktoré si pre nás táto značka pripravila. Recenzie si necháme na neskôr, keď budeme mať viac skúseností s týmito produktami. Ale bude to čoskoro! A čo si pre nás pripravili? Tak sa na to poďme pozrieť… 

Nivea si pre nás pripravila niekoľko ružových noviniek. Doslova ružových. Celá rada je v krásnej ružovej farbe a čo si budeme hovoriť, toto je asi najviac ženská rada od tejto značky. Ja si pamätám ešte obdobie, kedy bola Nivea stále iba modrá, kto je v tom so mnou? Ruka hore, kto si to ešte pamätá. Je mi veľmi sympatické, že idú s dobou a menia sa aj oni samy. A teda menia aj svoje farby. Aj keď, modrá farba a ich legendárny krém nikdy nezmizne. Verím tomu!

A čo sa v tejto rade skrýva? Je tu hneď niekoľko noviniek, tak poďme na to!

MICELÁRNA VODA – ROSE WATER AND OIL

Klasika. Micelárna voda. Vždy tu boli diskusie o tom či áno alebo nie. A ak áno, tak ktorú z toho množstva. Vždy je dobré sa rozhodnúť podľa seba a nie podľa iných. Teda, treba skúsiť a zistiť čo vyhovuje vám. A tým sa riadiť. Ja si neviem už ani predstaviť odlíčenie a čistenie pleti bez toho, aby som nepoužila micelárnu vodu. Takže za mňa to je must have. A táto konkrétne je dvojfázová. Mala by odlíčiť aj vodeodolný mejkap a rovnako aj pery! Takže som veľmi zvedavá. Tiež obsahuje ružovú vodu, čo je veľké plus. Veď ružová voda sa používa veľmi často na pleť, lebo má veľmi veľa blahodarných účinkov. Obsahuje aj oleje, takže by nemala vysušovať. Som zvedavá či nebude upchávať póry, práve kvôli týmto zložkám. To si ale povieme až neskôr… A balenie je veľké 400 ml.

TELOVÉ SUFLÉ S OLEJOM

Pri tomto produkte som si nebola istá, keď som ho otvorila. Krásne to vonia, to je isté. Ale ja a suflé nikdy nie sme kamaráti a som veľmi zvedavá ako toto dopadne. Ale teším sa! Obsahuje tiež jojobový olej a cherry. To spôsobuje tú krásnu vôňu. Zatiaľ viem povedať iba toľko, že má hustejšiu konzistenciu. Ale viem, že Nivea tie krémy naozaj vie, takže dávam šancu! Balenie je veľké 200 ml.

RICE SCRUB

Balenie je veľké 75 ml. Produkt je v mäkkej tube, takže aplikácia bude ľahšia. A áno, jedná sa o ryžový peeling. Priznám sa, že nič takéto som nemala, takže som veľmi zvedavá. Ja som doteraz poznala iba také tie klasické scruby, ako cukrový, kávový a podobne. Tento produkt obsahuje aj maliny, čo spôsobuje príjemnú vôňu. Na prvý pohľad vyzerá, že čiastočky nebudú až tak veľké, takže dáme aj tomuto šancu!

BALZAM LABELLINO

Ľutujte, že toto necítite. Tak krásne to vonia. Mám svoj nový obľúbený balzam na pery do školy. Zjedla by som to. A navyše, tieto Labellina veľmi dobre hydratujú. Takže za mňa je toto určite dobrá voľba!

LÁTKOVÁ MASKA NA TVÁR

Máme tu veľkú novinku. Alebo teda aspoň ja som doteraz nezaznamenala, že značka Nivea by mala látkové masky. Ak ich mala, tak ma opravte. Mala by táto obsahovať argánový olej, shea butter. Výsledkom by malo byť rozjasnenie pleti. Je to klasická, látková maska na 10 minút. Určite vyskúšam a dám vám vedieť. Ja tieto masky na tvár milujem, takže som sama zvedavá. Dúfam, že bude dobre sedieť na pleti.

Dúfam, že sa vám dnešný článok páčil! Určite mi napíšte či máte radi túto značku a ktorá z noviniek vás zaujala najviac! Teším sa na vaše komentáre…


Aďka Gundová

Ahojte :) Na internete vystupujem pod menom Aďulik Sun. K blogovaniu som sa dostala úplne náhodou, aj keď na náhody neverím. Bol to osud. Som hyperaktívna, kreatívna a veľmi ukecaná či sarkastická. Väčšinou mám na sebe ružové okuliare, no vďaka tomu vznikajú aj motivačné články. Všetko zlé, ja na niečo dobré... ♥

Add comment

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X