Bloggers RE

NOVÉ ZMĚNY NA WEBU


Pokud si kladeš otázku, proč jsme se rozhodli na našem webu pro změny, právě tady se to dozvíš.

Náš web doteď fungoval tak, že na něm denně vycházelo velké množství článků od všech blogerů bez rozdílu. Denně to bylo 5 článků, což je za měsíc 150 nových článků, včetně dvou rozhovorů každý týden.

Články jsme následně sdíleli na našich sociálních sítích i v blogerských skupinách. Článků bylo čím dál více a čím dál více tak docházelo k tomu, že jak web, tak sociální sítě, byly zahlcené. Lidé články nestíhali číst, neustálé sdílení je spíše otravovalo a naše práce tak byla čím dál méně efektivní a prospěšná pro komunitu.

To jsme se rozhodli změnit a vymysleli jsme nový koncept, který zachovává to, že podporujeme všechny bez rozdílů, což je jeden z hlavních záměrů našeho projektu. Zároveň ale zabráníme přehlcení články, zefektivníme naši práci i celý web.  A díky tomu dáme blogerům i blogerkám větší šanci se prosadit. Doufáme, že nový koncept také bude pro blogery a blogerky motivací zlepšovat se a posouvat kupředu.

Nový koncept je jednoduchý a umožňuje všem blogerům a online tvůrcům sdílet zdarma svou tvorbu s ostatními. Články můžeš přidávat jako doposud. Každý tvůrce bude moci přidat jeden článek týdně, který si sám vybere, tak aby měli všichni stejné startovací podmínky (Pokud článků přidá víc, do ankety bude zařazen jen první přidaný.). My příchozí články zařadíme do ankety, která se spustí každý pátek ve 13:00 a poběží do sobotní půlnoci. V anketě bude mít každý bloger svou fotku s proklikem na jeho blog, na sociální sítě a odkaz na článek. Už jen tímto zajistíme všem, aby se o nich mohli lidé dozvědět. Ankety budeme sdílet na všech našich kanálech tak, aby se dostaly k lidem.

Po skončení hlasování uveřejníme 5 nejlépe umístěných článků na webu hned další týden. Každý dostane prostor na celý 1 den a bude nasdílen na všech našich sociálních sítích i ve všech blogerských skupinách na Facebooku. Souhrn zveřejněných článků také pošleme naším mailingem včetně výzvy k hlasování v nové anketě.

Věříme, že díky tomu zajistíme větší prostor pro propagaci blogerů a také zajistíme kvalitnější obsah, který pomůže ostatním se rozvíjet.

Více o tom, jak funguje nový systém


Bloggers RE

Máš blog, Instagram nebo YouTube? Jsme platforma, která spojujeme online tvůrce a influencery z Česka a Slovenska. Přidáš se taky?

6 komentářů

Instagram @bloggersre

Náš Instagram