Bloggers RE

NOVINKA: INSTAGRAM SPUSTIL APLIKACI THREADS PRO KOMUNIKACI MEZI BLÍZKÝMI PŘÁTELI


Instagram přichází s novinkou v podobě aplikace Threads, které má ulehčit komunikaci mezi blízkými přáteli a rodinou. Jak tato nová aplikace funguje a proč byla vytvořena?

“V průběhu předchozích let jsme představili několik nových cest, jak se propojit a sdílet obsah s lidmi, na kterých vám záleži – od sdílení každodenních momentů přes Stories až po vizuální zprávy v Directu. Ale pro váš menší okruh přátel jsme viděli potřebu s nimi být více propojeni v průběhu dne tak, abyste s nimi mohli sdílet to, co děláte a jak se cítite, pomocí fotek a videa. To je důvod, proč jsme vytvořili Threads, nový způsob komunikace s vašimu nejbližšími přáteli ve vyhrazeném a soukromém prostředí.” 

– Robby Stein, Director of Product, Instagram (přeloženo z anglického originálu z oficiálního webu Instagram Press)

Threads rozšiřuje možnosti komunikace na Instagramu. Stejně jako Snapchat vám tato nová aplikace umožní rychle a jednoduše sdílet aktuální momentky s vašimi nejbližšími v podobě fotek nebo videí. Zprávy se poté zobrazí jak v Threads, tak v directu na Instagramu.

Jde vlastně o další podobnou aplikaci pro komunikaci mezi lidmi jako je například Snapchat, Messenger nebo WhatsApp. Avšak Theads mimo tyto funkce má ještě jedno rozšíření.

To, co dělá Threads odlišnou od podobných aplikací, jsou funkce Status a Auto Status. Funkce Status umožňuje manuálně nastavit emoji na základě toho, co právě děláte nebo kde jste. Pokud jste tedy například v posilovně, tak si můžete nastavit vhodnou emoji a vaši nejbližší mají možnost vidět, že jste aktuálně v posilovně, a proto třeba hned neodpovídáte. Funkce Auto Status na druhé straně dělá toto automaticky na základě vaší polohy, pohybu ve městě nebo aktuálního stavu baterie vašeho telefonu apod.

Aplikace je již nyní dostupná ke stažení pro iOS a Android. Threads může usnadnit komunikaci mezi blízkými přáteli nebo rodinou. Někdy však není nad osobní kontakt a chvilku soukromí.

Co si myslíte o této novince? Dejte nám vědět do komentářů!

Zdroj: www.Instagram-Press.com, Social Media Today


Ivo Veselý

Influencer marketing a online business jsou mou zálibou i profesí již 5 let. Spoluzaložil jsem BloggersRE, e-shop PresetsOnline.com a podílel jsem se na kampaních například pro ŠKODA AUTO, Milka, Mattoni nebo Akademii věd ČR. Specializuji se na influencer marketing a pomáhám značkám zlepšit to, jak komunikují a prezentují svůj brand směrem k lidem za pomocí influencerů a online tvůrců. Více o mně na mém webu www.happyivo.com

Přidat komentář

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

PODPOŘÍŠ NAŠI TVORBU?

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X