NOVINKY OD L’OREALU


Autor: Veronika Lávičková, czechhoney.co.uk

Už několik dlouhých dní, ba i týdnů umírám touhou sdílet s vámi recenzi na novinky od L’orealu. Naneštěstí mám toho poslední dobou až nad hlavu – být skoro-odpromovaná je docela náročné, a tak na blogování nemám tolik času, kolik bych si přála.

V posledních týdnech jsem si znovu zamilovala značku L’orelu. Díky Notinu jsem dostala možnost vyzkoušet spoustu jejich novinek a až mě skoro zaráží, kolik skvělých produktů může vyprodukovat jedna poměrně levná značka.

Pravděpodobně nejvíc diskutovanou novinkou od L’orealu je jejich Infaillible Longwear Shaping tuhý makeup. Přečetla jsem si o něm mix různých recenzí, a ačkoliv jsem fanda luxusních značek, co se makeupu týká, chtěla jsem dát tomuto makeupu šanci.

Kupodivu, tenhle tuhý makeup poměrně slušeně kryje, ale pro většinu lidí, co trpí na pupínky a akné, nebude stačit. A už vůbec se nehodí pro matnou pleť – pro mě je tak akorát a to trpím na suchou pleť. Tento makeup je tedy hodně mastný. A také má trochu problém s krytím nosu. Osobně bych řekla, že je tento makeup daleko vhodnější ke konturování a já jej používám jako korektor. Tento tuhý makeup v tyčince je k dostání za 219 Kč.

Další skvělou novinkou je podkladová báze proti začervenání. Upřímně, po něčem takovém jsem se poohlížela už nějaký ten pátek, protože jsem po čtyřech letech ve Skotsku získala onu pověstnou vyblitost a kdykoliv mám a pleti nějaký problém, vypadám jako přismahlé rajče. Tahle báze skvěle vyrovná a zakryje veškerou červenou katastrofu a určitě není vhodná pro lidi, co na červené oblasti moc netrpí, protože pak by mohli vypadat, jakože jim je špatně od žaludku. A mimo jiné, tahle báze je ideální v kombinaci s jinými bázemi, protože vyrovná jen tu červenou barvu (osobně ji používám s Baby skin od Maybelline). Tahle báze proti zarudnutí je k dostání za 209 Kč.

A to nejlepší na konec! Našla jsem svého nového favorita, co se řasenek týká. Je to skvělá Volumissime Royale a z nějakého důvodu, tahle řasenka není nikde jinde v UK než na Notinu, a tak ji moc lidí nezná. Což je škoda, protože je to podle mě nejlepší řasenka, jakou nám kdy L’oreal představil.

Tahle řasenka dodá řasám přirozený vzhled a dodá jim objem i délku. Navíc se vůbec nerozmazává a vydrží celý den. Osobně jsem si tuhle řasenku vážně zamilovala a řekla bych, že je to skvělý dupe k Hypnose Volume řasence od Lancome. Opět, tuhle skvělou Volumissime Royale řasenku najdete za 189 Kč.

Znovu děkuju Notinu za to, že drží můj blog při životě <3

Tak co vy na to? Už jste vyzkoušeli některý z výše uvedených produktů?

PS: Mimo jiné jsem také vytvořila anglicky mluvící video o těchto novinkách. Pokud byste mi dali lajk a odběr, budu si toho moc vážit. A slibuji, že nebudu spamovat.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno