Bloggers RE

NOVINKY ZNAČKY CALENDULA


Čo si budeme hovoriť, kto z vás pozná značku Calendula? Podľa mňa vás veľa nie je. A ani sa nečudujem. Nie je tak známa ako iné značky ako sú L´OREAL, NYX či iné, ktoré sa zaoberajú aj starostlivosťou o pleť. Značka Calendula je slovenská značka, ktorá vznikla v roku 1998, čo je pomerne nedávno – keďže iné sú aj 50 rokov staré. A aké produkty majú? Majú ich skutočne veľa – od starostlivosti o pleť, cez starostlivosť o telo, starostlivosť o problematickú pleť či rastlinné produkty s rôznymi extraktami. A mne poslali tieto produkty, čo sú dajme tomu novinky. A ja vám dnes o nich poviem pár slov… a ak by ste chceli konkrétne recenzie, tak časom vyjde recenzia na niektoré produkty aj na mojom blogu! A teraz poďme rovno na produkty!

Zo starostlivosti o pleť a telo mi poslali tentokrát telové mlieko z rady s nechtíkom. Tiež sa ku mne dostali krémy – nočný a denný z rovnakej rady. A samozrejme aj krém s aminokyselinami. Tieto krémy som zatiaľ neskúšala, keďže chcem o niektoré z nich spraviť súťaž. Každopádne celá rada s nechtíkom krásne vonia. Balenia sú z mäkkého plastu, takže sa produkt dobre vytláča. Tiež plus je aplikácia telové mlieka, keďže má pumpičku. Trikrát hurá za pumpičku. Teraz v lete to mám ako must have, lebo keď máte ruky celé upatlané od krému a máte ísť do vody alebo sa potíte – no katastrofa. Takže toto je u mňa veľké plus. Čo som pozerala, tak všetky majú skôr hustejšiu konzistenciu. Nočný krém som skúšala a je veľmi ľahký na pleti. Telové mlieko zanecháva mastný finiš a pomaly sa vstrebáva. Teda, čo som si všimla doteraz.

Čo sa týka tonika, tak to som neskúšala, práve o to budete môcť súťažiť. Ja mám doma dosť toník a toto je z rady s nechtíkom, takže bude super. Mala som od nich jedno super tonikum a mám ho dodnes. Pleť krásne stiahne – príjemné, nič extra silné. Peeling – tak to je ďalší produkt a na tento sa veľmi teším. Dlho som nemala takýto chemický, mechanický peeling a som zvedavá aký bude! Verím, že mi sadne. Má pomerne dosť silné a veľké čiastočky, takže sa modlím, aby mi veľmi nedráždil pleť! Masážny krém mi hneď zobral ocino. To je totiž jeho parketa, ak potrebujete poradiť, tak ho neváhajte kontaktovať! Hhh 😊 Je na to expert. Vyskúšal ich už toľko, že to asi nikto. O hydromasku budete tiež môcť súťažiť na mojom Instagrame. Ale chválim aplikátor a celkovo balenie, že to nie je v bežnom balení. A rovnaké plus má aj denný, pleťový krém. Je skôr hustejší, ale to ja mám rada! A potom mi poslali nejaké vzorky!

Takže aké je zhrnutie? Zhrnutie je, že toto sú novinky od značky Calendula. Určite navštívte ich web – http://www.calendula.sk/. Tam nájdete ďalšie informácie a rovnako aj ďalšie produkty. Treba podporovať domáci trh a toto sa naozaj oplatí. A ak vás budú zaujímať konkrétne recenzie, neváhajte sledovať môj blog, kde bude viac info čoskoro, a nezabudnite aj na súťaž na Instagrame! Podľa mňa táto značka za to stojí a môžem vám ju odporučiť…

VaŠa Aďka


Aďka Gundová

Ahojte :) Na internete vystupujem pod menom Aďulik Sun. K blogovaniu som sa dostala úplne náhodou, aj keď na náhody neverím. Bol to osud. Som hyperaktívna, kreatívna a veľmi ukecaná či sarkastická. Väčšinou mám na sebe ružové okuliare, no vďaka tomu vznikajú aj motivačné články. Všetko zlé, ja na niečo dobré... ♥

Přidat komentář

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X