Nemohu uvěřit tomu, že jaro už je tu, a spolu s tím i změny v mém šatníku. Připravte se na to, že mám v plánu hodně nosit pastelové barvy v této nové sezóně. Rozhodně bych se neobešla bez ženštějších a luxusnějších odstínů béžové.
K tomuto outfitu jsem zvolila svůj nový kabát a brož, která se už stala mou oblíbenou. Také jsem šla na šaty s květinovým potiskem, které jsem zakoupila na Zootu přes portál PlnaPenezenka.cz.
Už jste možná slyšeli, že můžete ušetřit peníze, pokud často nakupujete online. Stačí se jenom zaregistrovat (což je velmi jednoduché přes Facebook), a pak, pokud nakoupíte cokoliv právě přes tuto webovou stránku, po prokliknutí na e-shop, přepíše se Vám na účet částka z nákupu až do 15%! Najdete tam i oblíbenější e-shopy jako Asos, Zoot, Bat’a, Douglas, SheIn a taky aktuálnější slevy a akce. Ušetřené penízky můžete pak nechat vyplatit nebo použít na další nákupy. Já osobně nechala penízky na účtu (3,5% z nákupu + 50 Kč jako bonus za registraci), protože jsem si jistá, že to nebyl můj poslední nákup.

A jak jste na tom vy? Používáte podobné portály? Já jo, jelikož vím, že se to opravu vyplatí. Pokud na internetu nakupujete stejně často jako já, určitě se vám PlnaPenezenka.cz bude hodit. Zkuste to sami a uvidíte.

La Moda dress (here) // Gamiss coat (here) // Gamiss brooch (here) //  DKNY bag // Botovo boots


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here