NYX – VIVID BRIGHTS LINKA NA OČI FIRE


Autor: Zuzka, suesanqa.eu

Keď som bola mladšia, tak som skoro každý deň používala čiernu linku na oči. Časom som začala používať na oči skôr tiene. Vždy to bolo buď – alebo. Teraz som konečne začala robiť aj jedno ale aj druhé. Ak mám chuť, tak sa vyhrajem s tieňmi. Niekedy si dám zase len obyčajnú čiernu linku. V poslednej dobe som si však obľúbila aj farebné linky. A práve o jednej si dnes môžete prečítať.

Značku Nyx vám určite nemusím predstavovať. Ja mám od nich pár produktov doma ale nie je ich nejako veľa. Minule som bola s kamarátkou na veľtrhu kozmetiky a tam sme samozrejme zavítali aj do Nyx stánku. Ja som si vybrala len dva produkty (áno krotila som sa). Kamoška si tiež zobrala nejaké dva produkty. To mi pripomína, že si práve tam kúpila jeden červený rúž, ktorý vyzeral vážne super ale sklamanie prišlo veľmi rýchlo. Po pár minútach sa začal zotierať a vyzeralo to vážne zle. Potom som aj čítala, že ich rúže nie sú až také kvalitné ale osobnú skúsenosť nemám.

Ale dnešný článok nie je o rúžoch takže prejdem k podstate tohto príspevku. Túto linku som už chcela dlhšie. Zaujala ma svojou farbou, ktorá je možno pre niekoho výrazná ale mne sa zdá dokonalá. Vivid Brights tekutá očná linka v odtieni Fire je červeno-ružová farba.

Zabalená bola v krabičke, na ktorej nájdete aj dva tipy na líčenie.

Balenie je jednoduché ale mne sa páči. Červená s čiernou vyzerá veľmi dobre.

Táto linka má krásnu farbu. Stačí len jedna vrstva a na oku sa vám objaví 100% pigmentácia. Vážne, tá pigmentácia je skvelá. S linkou a štetcom sa ľahko pracuje.

Linka drží po celý deň na svojom mieste. Ani raz sa mi nestalo žeby sa mi rozmazala. Pri viacerých vrstvách má tendenciu praskať ale úplne stačí len jedna vrstva. Linka zaschne do matnej krásnej farby. Nedráždi oči a vydrží aj nejakú tu menšiu slzičku.

Cena: 159 Kč

Ja som s ňou spokojná a určite si chcem kúpiť aj iné odtiene (majú ich až 9).

Líčenie s touto linkou si môžete pozrieť na mojom instagrame.

Ako ste na tom s linkami vy? Používate ich? Zaujala vás táto?


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here