O NÁS

Máš blog, Instagram nebo Youtube? Jsme komunita, která spojuje online tvůrce jako jsouBlogeřiInstaBlogeři nebo Youtubeři z České republiky a Slovenska. Na Instagramu máme komunitu víc jak 12 500 lidíprovozujeme platformu BloggersRE.com, kde mohou online tvůrci zdarma sdílet svůj obsah, dát o sobě vědět a získat tak nové fanoušky a čtenáře. Děláme rozhovory s blogery a dalšími online tvůrci, aktuálně máme rozepsanou knížku apřipravujeme workshopy a eventy. A hlavně se bavíme tím, co děláme. Přidáš se taky?

 

NAŠE POSLÁNÍ

PODPORA ONLINE TVŮRCŮ

Je pro nás klíčové podporovat Blogery, Instablogery nebo YouTubery z České republiky a Slovenska, protože věříme, že je u nás spoustu talentovaných lidí, kteří se díky podpoře mohou ještě více rozvinout svůj potenciál, bez ohledu na počet fanoušků.

PROPOJOVÁNÍ A INSPIRACE

Zakládáme si na naší komunitě, kde mohou jednotliví členové inspirovat ostatní a naopak se nechat inspirovat od jiných členů. Rovněž věříme tomu, že když propojíme správné lidi ve správný čas, tak mohou vzniknout skvělé projekty.

EDUKACE A VLASTNÍ TVORBA

Je pro nás velmi podstatné, abychom online tvůrcům naší projektem předávali jednoduchou a dostupnou cestou ucelené a relevantní informace. Proto ve spolupráci s povolanými tvoříme vlastní obsah jako články, knížky nebo pořádáme eventy.

NÁŠ TÝM

Ivo Veselý

Founder & CEO

Sebastian Hozák

Founder & CFO

Deni Hartmannová

Editor In Chief

Tereza Doležalová

Copywriter / Social Media

Tea Máslová

Graphic Designer / Social Media

Veronika Uchytilová

Interview Editor

Klára Recmanová

Interview Editor

Tereza Poláková

Social Media

X