O NÁS

Máš blog, Instagram nebo Youtube? Jsme komunita, která spojuje online tvůrce jako jsou Blogeři, Instagrameři a Youtubeři z České republiky a Slovenska.

Provozujeme platformu BloggersRE.com, kde mohou blogeři a online tvůrci zdarma sdílet svůj obsah a získat tak nové fanoušky. Děláme rozhovory s online tvůrci a pořádáme eventy. Na Instagramu máme komunitu víc jak 12 000 lidí. Přidáš se taky?

Spustili jsme také projekt InfluencersRE, který sdružuje zahraniční online tvůrce a influencery do jedné platformy a provozujeme online magazín InfluencersRE.com.

NAŠE POSLÁNÍ

PODPORA ONLINE TVŮRCŮ

Je pro nás klíčové podporovat Blogery, Instablogery nebo YouTubery z České republiky a Slovenska, protože věříme, že je u nás spoustu talentovaných lidí, kteří se díky podpoře mohourozvíjet svůj potenciál, bez ohledu na počet fanoušků.

PROPOJOVÁNÍ A INSPIRACE

Zakládáme si na naší komunitě, kde mohou jednotliví členové inspirovat ostatní a naopak se nechat inspirovat od jiných členů. Rovněž věříme tomu, že když propojíme správné lidi ve správný čas, tak mohou vzniknout skvělé projekty.

EDUKACE A VLASTNÍ TVORBA

Je pro nás velmi podstatné, abychom online tvůrcům naší projektem předávali jednoduchou a dostupnou cestou ucelené a relevantní informace. Proto ve spolupráci s povolanými tvoříme vlastní obsah jako články, knížky nebo pořádáme eventy.

SLEDUJ NÁS NA INSTAGRAMU

NÁŠ TÝM

Ivo Veselý

Founder & CEO

Sebastian Hozák

Founder & CFO

Deni Hartmannová

Editor In Chief

Tea Máslová

Graphic Designer / Photographer

Tereza Doležalová

Copywriter

Veronika Uchytilová

Interview Editor

Klára Recmanová

Interview Editor

Miša Švarová

Interview Editor

Tereza Poláková

Social Media Specialist

Míša Kolková

Social Media Specialist

Aďka Gundová

Social Media Specialist

NÁŠ PŘÍBĚH

Projekt začal vznikat v druhé části roku 2016, kdy jsme se s mým kamarádem Sebastian Hozákem rozhodli společně založit ucelený projekt pro online tvůrce jako jsou blogeři, youtubeři nebo instablogeři z České republiky a Slovenska. Na začátku roku 2017 jsme spustili platformu BloggersRE.com, kde mohou blogeři a youtubeři sdílet zdarma svůj obsah. Začali jsme také dělat rozhovory s blogery a online tvůrci a pořádně rozběhli náš Instagram a založili Facebook stránku. Postupně jsme k tomu přidali Facebook skupinu, kde mohou blogeři, youtubeři i instablogeři sdílet své články, videa, fotky a profily. To celé by nešlo bez našeho týmu a fanoušků. Všem patří velké poděkování!

Ivo Veselý

Founder & CEO

ŘEKLI O NÁS

"Už delší dobu váš projekt sleduji na Instagramu a hrozně se mi vaše myšlenka líbí! Poznala jsem zde plno šikovných blogerek, o kterých jsem předtím nevěděla a myslím, že se takhle tvoří suprová komunita, plná inspirace, krásy, tvorby, motivace i nových přátelství. Už jen pohled na váš krásný feed je jedna radost."

@anetasynkova

Blogerka / Aneta Synková

"Projekt znám už delší dobu a jsem ráda, že je tu komunita, která dává milou cestou dohromady blogery naší země. Na druhou stranu bych takový potenciál využila k tomu, šířit mezi sledující a jiné blogery zajímavější obsah než jen převážně fashion a kosmetiku."

@andy.fitfab

Blogerka / Andrea Lorencová

"Mě osobně mrzí, že blogování u nás v Česku je chápáno úplně jinak než v zahraničí. Proto jsem ráda za každou platformu spojenou s blogováním, která blogerům dává příležitost, jak se více zviditelnit či uplatnit v oblasti reklamy. Za mě tedy skvělý projekt, který u nás chyběl."

@barupavli

Blogerka / Barbora Pavlíková

"Přijde mi to jako super nápad, jelikož nic takového u nás nemáme. Jen tak dál, je to skvělá každodenní inspirace, která mě opravdu baví."

@nicolabechynova

Blogerka / Nicola Bechyňová

"Přijde mi to jako super nápad, jelikož nic takového v ČR nemáme. Jen tak dál, je to skvělá každodenní inspirace, která mě opravdu baví."

@hannetonmonde

YouTuberka / Aneta Chroustová

"Fandím lidem, co místo toho, aby o všem pořád jen mluvili, skutečně něco zrealizují, proto BloggersRE vnímám jako skvělý projekt. Držím vám palce!"

@veronikatazlerova

Blogerka / Veronika Tázlerová

NAŠI PARTNEŘI


X