Bloggers RE

ODPOLEDNE V KAVÁRNĚ – COFFEEHOLIC.PRAGUE


Autor: Lucie Krejzlová, moodytime.cz

Slyšeli jste už o kavárně Coffeeholic.prague? Že ne? Chyba.
Coffeeholic je vietnamská kavárna schovaná v Onříčkově ulici kousek od náměstí Jiřího z Poděbrad. Vinohrady jsou prostě domovem krásných kaváren a Coffeeholic patří mezi ně. Dřevěná podlaha, cihlové zdi velká okna s výklenkem, ve kterém můžete sedět a usrkávat kafe a koukat na život venku.

Coffeeholic.prague
Ondříčkova 2284/20 
Vinohrady, 130 00

Otevírací doba:
pondělí – neděle 8.00 – 20.00

Trochu mi to tu připomíná kavárnu Cafefin, je tu ale oproti Cafefinu jedna obrovská výhoda, není tu přecpáno k prasknutí. Naopak panoval tu krásný klid jednoho všedního rána. V rohu seděl postarší pár, který si nad kouskem dortu potichu špital. Barista se na nás usmíval od uchu k uchu a lákal nás na nové menu. Atmosféra panující v Coffeeholic vás hodí do pohody.

Kromě dobrého kafe si tu můžete dát i něco dobrého k jídlu. V nabídce nechybí (dnes už v kavárnách snad povinný) avotoast, vajíčka, zajímavé saláty a další dobroty. Coffeholic je skvělé místo na pokec s kamarádkou ale určitě i na práci. Umím si představit dlouhé odpoledne s deštěm za oknem, které bych tu strávila psaním bakalářky. Jestli se chcete někde na chvíli zastavit a oddechnout si od uspěchaného města, je Coffeholic.prague tím správným místem.


Moody time

Statusem studentka, duší pisálek, fotografka, cestovatelka, milovnice přírody, kávy, knih a červeného vína.

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram