ORIGINÁLNE PONOŽKY ZUUXO


Autor: Nataly, thenoela.blogspot.cz

Ahojte, dneska si som vám rada napísala niečo o ponožkách 🙂

Kedysi ponožky predstavovali nechcený darček, či nevyznámny kúsok oblečenia. To je ale minulosťou. Posledné roky prišlo na trh niekoľko firiem, ktoré spôsobili veľký prevrat a špecializujú  sa práve na ponožky s potlačou a tak z každodenný odev premenili na trendy kúsok.Tie sa tešia veľkej obľube, nakoľko je to skvelá voľba ako oživiť aj jednoduchý outfit, či rozveseliť si škaredé ráno. Dneska vám predstavím Českú firmu ZUUXO, ktorú som objavila len nedávno.

//INSTAGRAM//

AK CHCEŠ VYHRAŤ DVA PÁRY PONOŽIEK ZUUXO, ZAPOJ SA DO SÚŤAŽE NA INSTAGRAME!:)

Trend vytŕčajúcich ponožiek z tenisiek si všimol určite každý z nás a práve to je priestor pre originálne farebné ponožky. Ja osobne ich ale rada nosím aj keď ich nevidí nikto, iba ja. Kedysi sa jednalo iba o ponožky prevažne s Vianočnou potlačou, ale teraz viete nájsť ponožky už takmer s hocijakým vzorom.

Už dlho neplatí to, že ponožky majú byť len jednofarebné, dokonca ani čo sa týka formálnych udalostí. Ľudia čoraz viac začínajú siahať skôr po tých originálnejších prevedeniach. A čím originálnejšie, tým lepšie. Tým jednoduchším postačia guličky, či pásiky, ktoré sú už overenou klasikou, ale pre tých odvážnejších, či náročnejších trh ponúka širokú škálu rôznych vzorov, niekedy priam až bláznivých.

ZUUXO  ponúka dámske, ale aj pánske ponožky, ktoré sú rozdelené do troch kategórií. Nájdete tu veselé ponožky s potlačou jedla, ale taktiež tie s geometrickým tvarom, či elegantné ponožky s jemným detailom.

Veľká škoda je jedine to, že e-shop by mohol mať širší výber sortimentu, ale verím tomu, že sa bude čoskoro rozširovať a obmieňať.

A čo vy? Máte radi farebné ponožky? Napíšte mi aké sú vaše najobľúbenejšie:)


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Vlož prosím svůj komentář
Tvé jméno