|Jacket:Glashgirl|Skirt:New Yorker|Sweater: Mum’s wardrobe|Hat:Reserved|Shoes:imoda|

Som späť. Po dlhšej dobe sa vám znova prihováram postom a to dokonca outfitovým. V poslednej dobe sa mi v živote dejú rôzne veci, mám mnoho času, ale napriek tomu mám pocit, že nič nestíham, neviem si naplánovať jeden súvislý týždeň tak, aby som s ním bola spokojná. Dokola mi v hlave behajú myšlienky čo bude, keď spravím bakalára a ako ho vôbec zvládnem spraviť.

Skrátka mám v hlave miš-maš a môj život sa točí viacmenej okolo práce v ktorej trávim čo najviac času, nakoľko ho chcem využiť efektivne a taktiež si našetriť čo najviac sa dá. Stále sa však cítim veľmi neproduktívna a tak chcem do svojho týždňa postupne zaradiť šport a opäť blog, ktorý mi veľmi chýba. Každým dňom sa cítim prázdnejšia a prázdnejšia, ak netvorím niečo kreatívne, čo ma baví a napĺňa.

V tomto ročnom období je to o čosi zložitejšie… slnko zapadá skoro, vonku je zima, fúka vietor, svetlo v izbe chytím zrovna v deň kedy musím vstávať ráno do školy.. čo vám poviem, už sa neviem dočkať pravej teplej jari!

Aj tento outfit sme fotili (prisahám) na štvrtý krát, nakoľko buď bolo zlé svetlo, alebo nepríjemný vietor, ktorý všetko pokazil. Avšak po dofotení som opäť objavila ten pocit skvele vykonanej práce všetkých zúčastnených. Stále si uvedomujem, že toto je to čo ma baví a napĺňa a chcem tomu naozaj obetovať kus svojho času, ktorý mám. Viem, že nie som žiadny módny guru, ale kombinovať oblečenie (aj keď možno v jednoduchej forme) ma nesmierne baví, tak isto ako aj realizácia fotiek. O to viac ma poteší, keď sa niekomu moje outfity páčia.

What I wore?

Pri tomto outfite mi okrem počasia nehrala do kariet ani bundička, ktorá sa mi podľa môjho názoru priveľmi nehodí. Nevedela som si s ňou dať rady a tak to bola pre mňa celkom výzva odfotiť ju tak, aby sa mi výsledok páčil.
Avšak o to viac som rada, že som to zvládla a podarili sa (podľa mňa) naozaj vydarené fotky.

Bundička je z e-shopu GlashGirl, kde ju nájdete aj v iných farebných prevedeniach. Mám pocit, že takmer každý týždeň zverejňujú novú kolekciu, takže odporúčam sa tam poobzerať aj po jarných kúskoch.
Dlho som podobnú bundu chcela, ale asi ostanem verná kabátom, ktoré mi podľa mňa pasujú viac, napriek tomu, že je bundička veľmi príjemná a štýlová. Dokonca má aj hlboké vrecká, čo mám na kabátoch a bundách veľmi rada.

Nakoniec som sa rozhodla outfit zladiť veľmi jednoducho a to s koženou sukňou, ktorá je z výpredajov z New Yorkeru a najlepším svetrom z maminej skrine, ktorý ma odhadom 25 rokov. Je to taký ten veľký sveter s dlhými rukávmi a rolákom do ktorého sa viete pekne zabaliť. Tu som využila opasok aby sa sveter skrátil. Je proste úžasný. Outfit doplnili moje obľúbený topánky a klobúk, ktorému začína u mňa opäť sezóna, takže sa pripravte na instagramový klobúkový spam, lebo veď fotka s klobúkom vyzerá super vždy.

A čo vy? Ste  Kabátovy tip, alebo nosíte radšej bundy? Dajte mi vedieť do komentára!


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here