Bloggers RE

OUTFIT | WHITE&BLACK IS ALWAYS A GOOD IDEA


Napriek tomu, že som milovníkom čiernej, biele outfity majú niečo do seba. Košeľové šaty sú v poslednej dobe veľmi trendy a mne učarovali práve tieto z e-shopu Glashgirl. Pôvodne som chcela ísť do nejakých ležernejšich, ale nakoniec som si vybrala tieto “puf” oversize košeľové šaty.Mám pocit, že  Glashgirl každou kolekciou zverejňujú krajšie a krajšie kúsky, takže rozhodne si prehliadnite ich e-shop (aj štýlový instagram) a vyberte si nejaký jarný kúsok, ktorý oživí váš šatník.

|Dress:Glashgirl|Belt:Glashgirlr|Bag:Mango|Shoes:Deichman|


Ak mám byť úprimná, keď som si šaty obliekla prvý krát nebola som moc nadšená. Cítila som sa v nich nesvoja. Dala som im pár dní, každý deň si ich obliekla a asi na tretí krát si ich obliekla aj von. A viete čo? Úplne som si ich zamilovala. S opaskom vyzerajú naozaj skvelo. Napriek tomu, že ide o úplne jednoduchú kombináciu: biele šaty, opasok a kozačky, tak to mi-lu-jem.

Opasok je z rovnakého e-shopu a ja sama nechápem ako som bez tohto basic doplnku mohla doteraz existovať. Už teraz viem, že bude súčasťou viacerých mojich outfitov. Celkovo som si uvedomila, že opasky sú skvelým doplnkom. Tento konkrétny mi naozaj sadol, nakoľko si ho viete sami skrátiť a tak prispôsobiť dĺžku na takú akú potrebujete.

Vysoké čižmy sú moja srdcovka a je to jedna z mála vecí, ktoré mi budú chýbať na zime. Ako kabelku som zvolila listovú kabelku, ktorá pôsobi ležérnejšim dojmom, takže celý outfit na mňa nepôsobi uhladene.

Fotenie sa samozrejme nezaobišlo bez komplikácií, nakoľko vietor a zima sú veľkým nepriateľom všetkých blogeriek. Nakoniec som sa ale prekonala, chvíľku vymrzla aj spolu s fotografom a vznikli podľa mňa naozaj podarené fotky.

Nakoľko dnešný post bol bez nejakej hlbšej myšlienky budem rada ak mi do komentára napíšete, či nosíte opasky ako módne doplnky!


Add comment

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

10 TIPŮ, JAK VYLEPŠIT SVŮJ INSTAGRAM A SPOLUPRACOVAT SE ZNAČKAMI

X