Bloggers RE

OUTFIT YOU KNOW IT RAINED, OH HOW IT RAINED, RAIN TOO LONG… MY, HOW IT RAINED, RAINED ALL DAY!


Autor: Kejmy Tatranská, theworldbykejmy.blogspot.sk

Tento outfit som vytvorila v spolupráci s úžasnou odevnou značkou s pôvodom v Nemecu – Bonprix. Dostala som príležitosť vyskúšať pár super kúskov, ktoré som si hneď zamilovala! Ako napríklad extra pohodlné úpletové šaty, ktoré vidíte na fotografiách od talentovaného fotografa Jakuba Gráfa, na ktorého instagram nezabudnite mrknúť! Taktiež skvelý basic kabátik v neutrálnej farbe, ktorý sa hodí ku všetkému v mojom šartníku! Plánujem veľké triedenie a pokúsiť sa o minimalizmus v mojom oblečení. Ak si budete chcieť kúpiť niečo z mojej plnej skrine a dať takmer nenosenému oblečeniu druhú šancu, prídte 30.9.17 na Bloger Bazar v Satori Stage II. v Bratislave, aj ja tam budem mať svoje miestečko!

S triedením však nechcem ísť do extrémov s extra nízkym počkom kusov, to by som ako fashion blogerka veľmi neuspela. Ale mám v pláne veľa šiť a ukázať vám tiež, ako si spestriť šatník kvalitnými hanmade kúskami! Napríklad ako je púdrová koženková kabelka, ktorú som si ušila, a ktorú som zladila k krásnym nude lodičkám, jemne extravagantnými okuliarmi a super hodinkami, ktoré ste už na blogu mohli vidieť v spolupráci s Timestore.

Dúfam, že sa vám tento jednoduchý, nie veľmi letný, outfit páčil, nakoľko v Liberci stále prší… Môžte sa tešiť ešte na množstvo ďalších krásnych kúskov, ktoré som v spolupráci s Bonprix dostala! Pieseň vhodná k počasiu a krásny víkend!

SUNGLASSES – C&A / EARRINGS – KIKIRIKI / COAT – BONPRIX.SK / DRESS – BONPRIX.SK / WATCH – SWATCH by TIMESTORE.SK / BAG – @kejmy.tatranska.design / SHOES – BALADA

ON THE PHOTOS : Kejmy Tatranská / @lady_kejmyPHOTOS BY : Jakub Gráf  / @zahorizont


THE WORLD BY KEJMY

lifestyle, fashion, diy a beauty blogerka Kejmy z blogu THE WORLD BY KEJMY pochádza z nemalého mestečka na Slovensku a študuje textilný a odevný dizajn v Českej republike. jej snom je inšpirovať ľudí a šíriť lásku v podobe jej amerického úsmevu!

Přidat komentář

Instagram @bloggersre

Náš Instagram